Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
14°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 20°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


ŠPORT, TURIZEM

| |
31.07.2014      16:59
A A

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


Vabimo vas, da se nam pridružite pri spustu z napihljivimi kajaki primernimi za vsakogar!


Deli:

 

Pri Bovec Šport Centru vam nudimo vrsto vodnih aktivnosti, med njimi tudi spust s kajaki. Imamo napihljive kajake, ki omogočajo večjo stabilnost, varnost in so zato primerni tudi za popolne začetnike. Na voljo je več različnih spustov po reki Soči, od lažjih do težjih za tiste, ki že imajo nekaj izkušenj.

 

Poleg spustov se je mogoče vpisati tudi v kajak šolo - gre za 1-dnevni, 2-dnevni ali 5-dnevni tečaj, pri katerem naše izkušnje prenesemo na način, ki vam bo vzpodbudil pravo željo po obvladovanju divje vode. Je šola, ki deluje po mednarodnem sistemu barvnih vesel (Euro Paddle Pass). Po koncu vsak udeleženec pridobi diplomo ter knjižico s potrjenim barvnim veslom - nivojem doseženega znanja.

 

Več informacij na: 031 263 632; http://www.bovec-sc.si/sl/

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Bovec šport center? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!