Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

ALPE ŠPORT VANČAR


ŠPORT, TURIZEM

| |
21.05.2014      11:52
A A

ALPE ŠPORT VANČAR


ALPE ŠPORT VANČAR že več kot 20 let varno vodi obiskovalce na razigrane brzice reke Soče. Lahko se odločite za RAFTING NA REKI SOČI, KAJAK šolo ali izlet, REČNI BOB (hydrospeed) ter vse bolj priljubljen CANYONING (soteskanje). Če želite doživeti nekaj popolnoma drugačnega, v drugi dimenziji, pa vam predlagamo polet z jadralnim padalom z enim od naših izkušenih pilotov.


Tandem paragliding
Tandem paragliding
Deli:

Trenutno je zaradi ugodnega vodostaja najprimernejša aktivnost spust z raftom po smaragdni reki Soči. Temnozeleni tolmuni reke, čudovita neokrnjena narava ki obdaja reko, mogočne gore, ki reko od daleč opazujejo, ter brzice, ki naredijo rafting še bolj adrenalinski so prava kombinacija za čudovito nepozabno doživetje. Primerna je za vse generacije, saj za spust ne potrebuješ nobenega predznanja. Vodič bo med vašim spustom poskrbel za varnost in edinstveno izkušnjo.

 

Nad povišanim vodostajem so navdušeni tudi kajakaši, ki se radi podajo na brzice reke. Ponujamo vam šolo kajaka, ki je primerna tako za začetnike, kot tiste, ki bi radi svoje znanje osvežili za samostojne nadaljnje spuste.

 

Letenje s padalom v tandemu organiziramo že od leta 1989! Le nekaj korakov po vzletišču in že se nam odpre širen pogled na dolino pod nami. Oglejte si dolino reke Soče s ptičje perspektive z izkušenim pilotom, ki ima večletne izkušnje z letenjem v tandemu.

Zaželeno je, da za vaš podvig navdušite še koga iz vašega kroga, ki bi se vam pridružil in poletel tako kot vi, saj med letenjem lahko drug drugemu ustvarita čudovite posnetke.

 

Za več informacij obiščite našo spletno stran www.bovecsport.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ALPE SPORT VANCAR D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!