Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
5°C | 13°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 13°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
4°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
5°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

DOŽIVITE NARAVO S SPORTMIXOM


ŠPORT, TURIZEM

| |
16.05.2014      15:01
A A

DOŽIVITE NARAVO S SPORTMIXOM


V letošnji zimi so bile naše gore zelo bogato obložene s snežno odejo kar je bila odlična novica za smučarje, zdaj pa je odlična novica za vse ki si želite izkusiti ves ta sneg, ki se topi in Sočo naredi še posebej adrenalinsko in polno presenečenj


rafting-SPORTMIX - tobogan
rafting-SPORTMIX - tobogan
Deli:

V naši agenciji SPORTMIX  vam nudimo tako izkušnjo.

 

Za adrenalinske navdušence, ki želijo svojo izkušnjo deliti s skupino bi priporočali rafting. 10km in vsega skupaj 3 ure dolga tura po reki Soči nudi odlično izkušnjo, polno adrenalina, valov, druženja. Rafting pa naši izkušeni vodiči za vas naredijo še posebej edinstven, poln zanimivosti in pridobivanja novega znanja. Za rafting na Soči ne potrebujete nobenega predznanja, razen plavanja seveda, vaša starost in fizična kondicija pa prav tako nista posebej pomembna. Vodič  bo poskrbel za varnost in nepozabno izkušnjo, Soča pa bo s svojo smaragdno lepoto le to še povečala.

Cena za posameznika je 38€ , za večje skupine pa so seveda tukaj tudi popusti, saj veste kako pravijo, več nas je boljše je. V ceno je vključen prevoz do vstopnega mesta pri najvišjem slovenskem slapu Boka, prav tako izposoja vse potebne opreme (neoprensko obleko,čevlje...) in rafta, ter vodič, vse kar potrebujete so kopalke in brisača, ne smete pa pozabiti na veliko dobre volje, a če vam primanjkuje tudi te, brez skrbi, pri nas smo pripravljeni tudi na to. Po 10km, ko svojo pot zaključite vsi nasmejani a utrujeni  v vasi Trnovo pa vas seveda tudi odpeljemo nazaj.

 

Za več informacij pa smo vam na voljo na spletni strani.
Povezave:Sportmix
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SPORT MIX Turizem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!