Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 5h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Riverwalk – mladi iz treh držav zaključili ......


NOVICE

| |
10.09.2015      14:29
A A

Riverwalk – mladi iz treh držav zaključili pohod za rekeSoča
Soča
Deli:

Skupina 20 mladih iz Slovenije, Italije in Avstrije je prehodila 150 km, da bi opozorila na pomen zadnjih ohranjenih rek. Hodili so, ker zadnje naravne reke izginjajo.

 

Svojo pot so začeli ob jezeru Cavazzo v Italiji, nato pa nadaljevali ob reki Tilment čez Rezijo do Učje, ki jih je pospremila do Soče. Projekt Riverwalkv so zaključili v Tolminu. Dva tedna so preživeli v družbi divjih rek, spali pod ponjavami na prostem in se o naravi učili v objemu narave. Več si preberite na www.river-walk.eu

 

LTO Sotočje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!