Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem ponekod v južni Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 3, na Primorskem do 4 stopinje C.
1°C | 4°C
sreda, 18.01.2017
1°C | 4°C
četrtek, 19.01.2017
0°C | 3°C
petek, 20.01.2017
-1°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 12h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h. V četrtek bo burja slabela.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

NAMESTNIK NIZOZEMSKEGA VELEPOSLANIKA NA ......


TURIZEM

| |
22.07.2015      11:37
A A

NAMESTNIK NIZOZEMSKEGA VELEPOSLANIKA NA NEURADNEM OBISKU V BOVCU


Lansko leto, ko je občina Bovec podelila najvišje občinsko priznanje, naziv častni občan Martinu Koningsu iz Maastrichta (NL), je splet okoliščin preprečil, da bi se kljub obojestranski želji in skrbnemu usklajevanju, slovesnosti udeležili predstavniki nizozemskega veleposlaništva.


Deli:

Namestnik nizozemskega veleposlanika, gospod Paul van Oostveen, je  prejšnji četrtek v kampu Polovnik neuradno obiskal našega častnega občana in svojega sonarodnjaka Martina Koningsa.

 

Obisk je v prijetnem hladu gostinskega vrta gostilne pod Lipco, ob prijazno postreženih dobrotah in glasbi iz starinske lajne, ki ji je mojstrsko stregel Milan iz Maribora, hitro minil.

Prijetnega kramljanja se je udeležil tudi podžupan občine Bovec Davor Gašperčič in Martinovi prijatelji s katerimi že desetletja preživlja poletja v Bovcu.

 

Ob tej priložnosti smo Martinu podelili certifikat, da je številka 1 (No1) v klubu 51. To je klub tistih, ki že 51 let zaporedoma preživljajo dopust v kampu Polovnik. Seveda je Martin zaenkrat edini član tega kluba!

Visoki gost je prijazno poklepetal s slavljencem, zanimalo ga je marsikaj o naši prelepi turistični destinaciji, ponudbi, možnostih in prihodnosti in navdušen je bil nad našim pristopom in odnosom do gostov.

 

Gospod Paul van Oostveen je izrazil prepričanje, da je potrebno še več narediti za boljše poznavanje Bovške in Slovenije, saj je naša dežela s svojimi lepotami, pestrostjo ponudbe in prijaznimi ljudmi, pisana na kožo nizozemskim gostom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!