Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno jasno
Od severa se bo delno zjasnilo. Dan bo razmeroma sončen z nekaj spremenljive oblačnosti. Popoldne tu in tam ni izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem dopoldne šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
13°C | 25°C
petek, 26.05.2017
10°C | 25°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 27°C
nedelja, 28.05.2017
12°C | 28°C
ponedeljek, 29.05.2017
12°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

V NARAVI SREDI MESTA-KAMP POLOVNIK


ŠPORT, TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
14.05.2014      17:49
A A

V NARAVI SREDI MESTA-KAMP POLOVNIK


Kamp Polovnik je že odprl svoja vrata in vabi vse, da se pridružijo v tej lepi pomladi.


Recepcija Kampa Polovnik
Recepcija Kampa Polovnik
Deli:

Čudovita narava ter bogata zgodovinska in kulturna dediščina Bovškega oblikujeta pisano in pestro izbiro. Od počitka in občudovanja naravnih lepot do bolj aktivnega preživljanja počitnic ob Soči, do čudovitih gora ki nas obdajajo in nudijo veliko poti, ki jih lahko prehodimo ali prekolesarimo. 


Kamp Polovnik leži v lepem parku, polnem dreves in posledično zato tudi sence, za tiste ki imajo radi sonce se najdejo seveda tudi sončne površine kamor lahko postavijo ali parkirajo svoje šotore in avtodome, nahaja se ob najstarejši cerkvici v dolini Soče in je le pet minut peš oddaljen od središča Bovca. Takšna lega je velika prednost za vse ki nas obiščejo, saj je vse, kar Bovec ponuja, dosegljivo peš, od športnih agencij, ki ponujajo raznovrstne aktivnosti tako na Soči kot tudi izven nje, do igrišča za tenis, odbojko, balinjanje,  tudi športno letališče Bovec ni daleč, če se postavimo tako da ne vidimo le krošenj lahko opazujemo letala kar iz kampa, ter druge rekreativne dejavnosti. Tudi najbližja trgovina je oddaljena le 50 metrov. Neposredno ob kampu Polovnik pa je tudi odlična restavracija z letnim vrtom.

 

V Kampu Polovnik so dobrodošli prav vsi, tudi tisti s štirinožnimi prijatelji.

 

Prihod v Kamp Polovnik je možen kadarkoli med 07:00 - 23:00, na recepciji pa vas pričakujemo vsak dan med 9:00 - 11:00 in  18:00 - 21:00 .


Vse informacije dobite na spletni strani .
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!