Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
16°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

13. Bovški tek


ŠPORT, TURIZEM

| |
05.05.2014      18:49
A A

13. Bovški tekDeli:

Tekaško društvo Bovec se je na zadovoljstvo 329 udeležencev »13. Bovškega teka« izkazalo kot odličen organizator. Ob podpori Občine Bovec, športnih zanesenjakov in sponzorjev društva je le izredno slaba napoved vremena za minuli vikend preprečila še številčnejšo udeležbo. Med 190 mladimi tekači, ki so

se merili na razdaljah od 300 m do 1500m so največ uspeha imeli člani AD Posočje -  osvojili so pet zlatih medalj, gostje iz pobratenega Prijedora so se veselili štirih, tretja najuspešnejša ekipa pa je bilo ŠD Nanos iz Podnanosa z tremi zmagami. V teku na 3 km sta zmagi odšli v Prijedor. Državna pionirska reprezentantka Bosne in Hercegovine – Anja Trebovac je slavila v teku članic, najhitrejši med člani je bil njen klubski kolega Božidar Vujić. V članskem teku na 9 km razdalji je prvi ciljno črto prečkal Marko Tratnik (ŠD Nanos  Podnanos), pred Rokom Bratino ( KGT Papež)in Francijem Teražom (Acroni Team). Med članicami je slavila Petra Tratnik (ŠD Nanos Podnanos), pred Sergejo Lipušček ( DLT Filipides) in Jerico Sardoč (ŠD Nanos Podnanos). Najhitrejša Bovčana na 9 km preizkušnji sta bila Tamara Zorč in Andrej Kutin. Ob tradicionalni udeležbi atletov iz AK Prijedor, katerim smo z Športno agencijo Soča Rafting v soboto pripravili nepozabno doživetje na brzicah Soče smo veseli tudi lepe skupinice tekačev iz Dvojezične šole v Špetru. V imenu udeležencev »13. Bovškega teka« se je organizatorjem zahvalil najstarejši udeleženec, Fabio Ivančič – v čustvenem nagovoru in spontanem aplavzu je bil poplačan ves trud organizacije in vzpodbuda za prihodnje prireditve.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!