Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Gostili smo improvizacijsko gledališko ......


KULTURA

| |
28.11.2013      10:15
A A

Gostili smo improvizacijsko gledališko skupino


V galeriji Barje je v soboto, 16. novembra 2013, HUD Karel Barjanski gostil improvizacijsko gledališko skupino. Mladim po starosti in srcu smo predstavili impro pravljico, ki so jo zaigrali člani skupine Pepelka in trije prašički. O sebi so povedali naslednje: ''Če za devetimi vodami in devetimi gorami zaviješ levo, najdeš nas. Verjetno pijemo čaj skupaj z mačehami, zmaji in princeskami. Samo zato, ker verjamemo, da nič ni samo belo ali samo črno. In ker improvizacija dopušča, da si vsak pravljični junak pribori svoj srečen konec.''


Deli:

Ob ustvarjanju in ogledu pravljice o Trnuljčici, ki bi se rada izkazala kot kuharica, smo se na vso moč zabavali in nasmejali prav vsi obiskovalci in igralci. Popoldan je bil poseben, nabit z ustvarjalnostjo in smehom! Med predstavo so pokali baloni, vživeli smo se v dobro čarovnico, drvarja, kralja in kraljico, učitelja kuhanja, princesko, potovali smo po številnih deželah, peli in spoznavali inštrumente … Skratka, imeli smo se SUPER!

 

Za HUD Karel Barjanski, literarna skupina:
Barbara Bezek Rot

Foto: Jože Pristavec


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.