Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
9°C | 16°C
torek, 25.10.2016
14°C | 17°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Odličen izid 4. Ribiškega festivala


TURIZEM

| |
15.10.2013      14:09
A A

Odličen izid 4. Ribiškega festivala


Letos smo v soorganizaciji z Ribiško družino Bohinj izpeljali že 4. Ribiški festival.


Foto: Ribiška družina Bohinj
Foto: Ribiška družina Bohinj
Deli:

Da je bila odločitev o organizaciji tega jesenskega dogodka pravilna, dokazujejo rezultati. Nekaj več kot 70 gostov iz Nemčije, Nizozemske, Italije, Češke, Madžarske in Nove Zelandije je ustvarilo 421 nočitev, kar je za 32 odstotkov več kot v lanskem letu.

 

Vsi udeleženci, ki so dnevno ribarili na Savi, Idrijci in Soči so bili s pogoji ribolova več kot zadovoljni. V večerih urah se je odvijal družabni program s poudarkom na novostih v muharjenju in novih tehnikah vezenja muh. Udeleženci pa so si ogledali nekaj ribiških filmov, katerih tema je bila tenkara ribolov in Češko nimfarjenje. Gostje festivala so si v okviru organiziranih izletov med drugim ogledali Pokljuko, Bled in Ljubljano.

 

Ribiški festival Bohinj je zagotovo postal nepogrešljivi del bohinjske turistične ponudbe, zato načrtujemo v letu 2014 dodatne promocijske aktivnosti na angleškem in skandinavskem tržišču.

 

 

Klemen Langus, Turizem Bohinj

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!