Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 18°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 15°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Hotel Jezero se predstavi


TURIZEM

| |
27.06.2013      17:45
A A

Hotel Jezero se predstaviHotel Jezero v Bohinju
Hotel Jezero v Bohinju
Deli:

Hotel Jezero je moderen hotel, ki se nahaja na osrednji lokaciji tik ob jezeru. Ima 71 sob in 5 hotelskih apartmajev z direktno telefonsko povezavo, kabelsko TV, mini barom, sefom, sušilcem za lase in balkonom s sedežno garnituro. Hotel ima dvigalo in brezžični internet, gostom pa so na voljo hotelska restavracija Vrtovin s pokrito in letno teraso, a'la carte restavracija Zlatovčica s pokrito teraso, seminarska dvorana Vrtovin, kavarna, internet kotiček, notranji bazen z vrtom, fitnes, savne, masaže, skladišče za smučarsko opremo in parkirišče. Oddaljenost od smučišč: Vogel 4,5 km in Kobla 5 km, organiziran je prevoz s skibusem.

 

V okolici so možne razne aktivnosti: kolesarjenje, pohodništvo, kanjoning, kajak, kanu, rafting, jadralno padalstvo, športno plezanje, ribolov, tenis, jahanje, izposoja čolnov, kopanje, planinske ture, smučanje, smučarski tek, turno smučanje, sankanje, drsanje, krpljanje, plezanje po zaledenelih slapovih,…. Za vsakogar se kaj najde.

 

V Bohinju imamo veliko prireditev, katere lahko obiščete med bivanjem v našem hotelu:

Mednarodni festival alpskega cvetja, Ribiški festival, Dnevi pohodništva v Bohinju, Kresna noč, Kravji bal, Festival kanal, Vasovanje in kmečka ohcet, Glasbeno poletje, Vaški večeri pod lipo, Otroški festival, Triatlon jeklenih, Gledališki večeri na ranču Mrcina,….

 

Zato le obiščite naš hotel in spoznajte ljubeznivosti lepega Bohinja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!