Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-9°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-8°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 0°C
ponedeljek, 22.01.2017
-10°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-9°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Bohinj Park EKO hotel ponovno odličen


TURIZEM

| |
03.12.2015      8:46
A A

Bohinj Park EKO hotel ponovno odličenDeli:
Njegovo odličnost gostoljubja potrjujejo ocene gostov s celega sveta. Leto 2015 je hotelu prineslo tri nova priznanja turističnih spletnih portalov. Na portalu TripAdvisor je v januarju prejel nagrado Traveller's Choice Award (Nagrada po izboru popotnikov). V juliju je na portalu HolidayCheck.com pridobil naziv Recommended on Holiday-Check (Priporočen na Holiday-Check). V oktobru pa so ga na madžarskem portalu Sielok.hu razglasili za Accommodation of the year 2015 (Nastanitev leta 2015).

Nagrade na TripAdvisorju bohinjskemu hotelu sicer niso novost, saj odlike prejema že več let zapored. Letos pa je elitno priznanje portala TripAdvisor Traveller's Choice Award, ki je – ob upoštevanju mnenj milijonov popotnikov – dodeljeno le enemu odstotku vseh hotelov na portalu, prejel v kar dveh kategorijah: Top Luxury Hotels (Najboljši luksuzni hoteli) in Top Hotels for Families (Najboljši hoteli za družine) v Sloveniji.

Portal HolidayCheck je bil leta 2004 ustanovljen v Švici, danes pa obstaja ter beleži recenzije v desetih jezikih, saj njegove strani obišče od 20 do 30 milijonov ljudi vsak mesec. Pri podelitvi nagrade Recommended on Holiday-Check je Bohinj Park EKO hotel prejel najvišje ocene in dosegel 5,5 točke od šestih možnih.

Zanimiva novost je nagrada Accommodation of the year s strani madžarskega portala Sielok.hu, kjer si je prislužil 4,9 točke od petih možnih, kar kaže odpiranje novega trga, ki se zanima predvsem za zimski turizem.

Za promocijo dežele na sončni strani Alp se trudi tudi uredništvo oddaje Dobro jutro, Slovenija, ki z akcijama »Naj kopališče« in »Naj smučišče« med obiskovalci že 25 let izbira priljubljene turistične destinacije. Vodni park Bohinj je vsako leto med nagrajenci, saj nudi priljubljeno možnost izleta, zanimive pustolovščine ali romantičnega doživetja. Letos je vodni park v akciji Naj kopališče v kategoriji pokritih bazenskih kopališč prejel tretjo nagrado.

»Gre za priznanja, ki nam jih na osnovi pozitivne izkušnje v našem hotelu posredno podeljujejo gostje, kar je najlepši pokazatelj odlično opravljenega dela. Napredovali bomo v zastavljeni smeri, saj verjamemo, da bomo v prihodnje še naprej izpolnjevali pričakovanja tako novih obiskovalcev kakor tudi naših stalnih gostov,« je ob tem povedal Anže Čokl iz Bohinj Park EKO hotela.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!