Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
10°C | 16°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 11h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
10°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Sprejeti v Smučarsko zvezo


ŠPORT

| |
27.12.2013      9:15
A A

Sprejeti v Smučarsko zvezo


Člani Nordijskega smučarskega društva Bohinj smo ponosni, da je v torek, 10. decembra, naše društvo postalo član Smučarske zveze Slovenije.


Foto: NSD Bohinj
Foto: NSD Bohinj
Deli:

Priprave mladih skakalk in skakalcev na bližajoče se tekme so v polnem zamahu. Intenzivni kondicijski treningi potekajo v telovadnici vsak torek in četrtek od 15.30 do 17. ure, dvakrat tedensko pa se odpeljemo na trening skokov v Kranj. Tudi konci tedna so izredno pestri in zanimivi, saj je takrat na vrsti smučanje na Pokljuki. Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili našim sponzorjem za njihovo pomoč.

 

 

Vesna Arh, NSD Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!