Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-8°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-11°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvo leto delovanja Akademije


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
19.08.2013      13:33
A A

Prvo leto delovanja Akademije


Člani Akademije borilnih veščin Bohinj so zaključili prvo leto delovanja. Iz nič so ustvarili akademijo, ki goji karate šolo prijazno otrokom, kikboks za srednješolce in rekreacijo za starejše.


Obiskali so Mirabilandijo. Foto: ABV Bohinj
Obiskali so Mirabilandijo. Foto: ABV Bohinj
Deli:

Tekmovalci so osvojili številne medalje v karateju in kikboksu. Največji zalogaj pa je bila organizacija dvodnevnega tekmovanja Katana Cup 2013. Za nagrado za uspehe naših tekmovalcev smo izpeljali zaključni izlet v zabaviščni park Mirabilandijo.

 

V Mirabilandijo smo smo povabili tudi Kulturno društvo Bohinj, saj z njimi zelo dobro sodelujemo. Ob zgodnji jutranji uri smo krenili izpred osnovne šole, kjer nam je trener Janez pripravil presenečenje. Vsi smo prejeli spominske majice. Potovanje, šale in zabava so nas pripeljali v Raveno, kjer so nas čakale vragolije zavitih vlakov, hiše strahov, rakete in predstave. Za varnost skupin so skrbeli Janez, Janko, Tomaž, Eva, Tjaša, Petra in starši. Dan je hitro minil in že smo se peljali proti domu z lepimi spomini. Vsi smo bili enotnega mnenja, da prihodnje leto dogodivščino ponovimo. 

 

Sredi julija smo uspeli izvesti tudi prestavljeni pohod na Voje. Pri najboljši koči pri slapu Voje je potekalo iskanje mini Zakladka, ki ga je osvojila Maruša Cerkovnik, pravega Zakladka je najhitreje odkrila ekipa v sestavi Miha, Matic in Samo. Avgust pa se je pričel z pohodom na Ratitovec, kolesarskim izletom in pripravami na novo sezono.

 

V prihajajoči sezoni nas čaka polno novih izzivov, priprave na višje stopnje pasu, zahtevne samoobrambne veščine, dodatni treningi z zunanjimi mojstri karateja in kikboksa, za tekmovalce pa tekmovanja in dodatni treningi. Pripravljamo nov program vadbe za najmlajše po italjanski metodiki učenja, vadbo v bazenu in še marsikaj. Vabimo vas, da si ogledate našo internetno stran www.borilna-akademija.info ali nas pokličete na telefon 041 723 824.

 

 

ABV Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!