17°C
23°C
5°C

Odlični rezultati karateistov Shotokan karate kluba Bohinj

Taj Klemenčič je postal pokalni prvak v kategoriji KATE, Simon Klemenčič, Aljaž L. Iskra in Jernej Taler pa so pokalni prvaki v kategoriji KATE TEAM med mladinci. V nedeljo, 8. decembra so v Žalcu prejeli zaslužene pokale.
V nedeljo, 24. novembra, je v Kanalu ob Soči potekala tretja, zadnja tekma Karate zveze Slovenije za Pokal Slovenije 2013.

Več kot odlično so se odrezali najmlajši tekmovalci Shotokan karate kluba Bohinj. Taj Klemenčič je osvojil 1. mesto in je v seštevku treh pokalnih tekem postal pokalni prvak v svoji kategoriji. Žiga Leban je dosegel 2., Benjamin Gašperin pa 5. mesto v kategoriji KATE. Med kadeti je Jaka Taler osvojil srebrno medaljo in Jernej Taler pa med mladinci 5. mesto v kategoriji KATE. Tretja mesta v športnih borbah so dosegli Maja Stare, Jaka Taler in Aljaž L. Iskra. Srebrno medaljo so v ekipnem nastopu osvojili Jernej Taler, Simon Klemenčič in Aljaž L. Iskra in tako v seštevku treh tekem postali pokalni prvaki v kategoriji KATE TEAM.