Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-7°C | 2°C
četrtek, 19.01.2017
-9°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-12°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-7°C
2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odlični rezultati karateistov Shotokan karate ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
16.12.2013      20:15
A A

Odlični rezultati karateistov Shotokan karate kluba Bohinj


Taj Klemenčič je postal pokalni prvak v kategoriji KATE, Simon Klemenčič, Aljaž L. Iskra in Jernej Taler pa so pokalni prvaki v kategoriji KATE TEAM med mladinci. V nedeljo, 8. decembra so v Žalcu prejeli zaslužene pokale.


Pokalni prvaki.
Pokalni prvaki.
Deli:

V nedeljo, 24. novembra, je v Kanalu ob Soči potekala tretja, zadnja tekma Karate zveze Slovenije za Pokal Slovenije 2013.
 

Več kot odlično so se odrezali najmlajši tekmovalci Shotokan karate kluba Bohinj. Taj Klemenčič je osvojil 1. mesto in je v seštevku treh pokalnih tekem postal pokalni prvak v svoji kategoriji. Žiga Leban je dosegel 2., Benjamin Gašperin pa 5. mesto v kategoriji KATE. Med kadeti je Jaka Taler osvojil srebrno medaljo in Jernej Taler pa med mladinci 5. mesto v kategoriji KATE. Tretja mesta v športnih borbah so dosegli Maja Stare, Jaka Taler in Aljaž L. Iskra. Srebrno medaljo so v ekipnem nastopu osvojili Jernej Taler, Simon Klemenčič in Aljaž L. Iskra in tako v seštevku treh tekem postali pokalni prvaki v kategoriji KATE TEAM.


Shotokan karate klub Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!