Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
10°C | 16°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 20°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Motivacija otrok je ključna


ŠPORT

| |
05.03.2015      12:01
A A

Motivacija otrok je ključna


Plesalnica Bohinj ni le društvo, kjer se lahko otrok nauči plesati modernih tekmovalnih plesov. Je več, veliko več.


Plesalke Plesalnice Bohinj. Foto: Plesalnica Bohinj
Plesalke Plesalnice Bohinj. Foto: Plesalnica Bohinj
Deli:
Poleg jazz plesa, baleta, drame in igre v Plesalnici Bohinj gradimo na samozavesti, samopodobi, predvsem pa motivaciji, da vsak, prav vsak lahko doseže svoj cilj na kateremkoli področju.

V Plesalnici v prvi vrsti želimo, da je temeljni cilj vzgoje samostojni posameznik, ki bo imel dovolj znanja in motivacije za iskanje resnice, svoje resnice. Za doseganje svojih ciljev, ne glede na ovire, ki mu stojijo na življenski poti.

Pred leti je bil Jan Ravnik le 9 letnik, ki se je učil osnov plesa. Zdaj je naredil čudovite koreografije najboljšim plesalkam v Sloveniji. Rezultati le teh bodo znani v mesecu juniju 2015, ko bo Državno prvenstvo v modernih tekmovalnih plesih.

Ples je težak in zahteven šport, saj vsebuje elemente športne gimnastike, dinamiko in kondicijo atletike, fino motoriko baleta in čutnost plesnega izražanja.

Plesalnica Bohinj se lahko pohvali, da je v svojem šestletnem delovanju osvojila večkratni naslov državnih prvakov. Plesalke Plesalnice Bohinj dosegajo odlične rezultate tako na področju športa kot tudi na področju glasbe.

Nastopi in govor na odru, v predstavah, tekmovanja, druženje v telovadnici in pripadnost so ključni za uspešno delovanje Plesalnice Bohinj. Naučimo se biti močni, samozavestni, predvsem pa pogumni za pot, po kateri hočemo iti.

 

 

 

Slavi Martinovič, Plesalnica Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!