Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-8°C | 0°C
torek, 17.01.2017
-5°C | 0°C
sreda, 18.01.2017
-10°C | 1°C
četrtek, 19.01.2017
-13°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -2°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 12h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-8°C
0°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Motivacija otrok je ključna


ŠPORT

| |
05.03.2015      12:01
A A

Motivacija otrok je ključna


Plesalnica Bohinj ni le društvo, kjer se lahko otrok nauči plesati modernih tekmovalnih plesov. Je več, veliko več.


Plesalke Plesalnice Bohinj. Foto: Plesalnica Bohinj
Plesalke Plesalnice Bohinj. Foto: Plesalnica Bohinj
Deli:
Poleg jazz plesa, baleta, drame in igre v Plesalnici Bohinj gradimo na samozavesti, samopodobi, predvsem pa motivaciji, da vsak, prav vsak lahko doseže svoj cilj na kateremkoli področju.

V Plesalnici v prvi vrsti želimo, da je temeljni cilj vzgoje samostojni posameznik, ki bo imel dovolj znanja in motivacije za iskanje resnice, svoje resnice. Za doseganje svojih ciljev, ne glede na ovire, ki mu stojijo na življenski poti.

Pred leti je bil Jan Ravnik le 9 letnik, ki se je učil osnov plesa. Zdaj je naredil čudovite koreografije najboljšim plesalkam v Sloveniji. Rezultati le teh bodo znani v mesecu juniju 2015, ko bo Državno prvenstvo v modernih tekmovalnih plesih.

Ples je težak in zahteven šport, saj vsebuje elemente športne gimnastike, dinamiko in kondicijo atletike, fino motoriko baleta in čutnost plesnega izražanja.

Plesalnica Bohinj se lahko pohvali, da je v svojem šestletnem delovanju osvojila večkratni naslov državnih prvakov. Plesalke Plesalnice Bohinj dosegajo odlične rezultate tako na področju športa kot tudi na področju glasbe.

Nastopi in govor na odru, v predstavah, tekmovanja, druženje v telovadnici in pripadnost so ključni za uspešno delovanje Plesalnice Bohinj. Naučimo se biti močni, samozavestni, predvsem pa pogumni za pot, po kateri hočemo iti.

 

 

 

Slavi Martinovič, Plesalnica Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!