Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-11°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-12°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Karate zveza sprejela Akademijo med svoje ......


ŠPORT

| |
02.12.2013      22:17
A A

Karate zveza sprejela Akademijo med svoje člane


V novembru smo pričeli z dodatnimi treningi v bazenu, imenovanimi karate vodna gimnastika.


Foto: Arhiv Akademije borilnih veščin Bohinj
Foto: Arhiv Akademije borilnih veščin Bohinj
Deli:

Vadba ima dva dela, prvi je zasnovan s karate elementi v vodi, drugi je namenjen izboljšanju plavalskih sposobnosti naših članov. Odrasli si lahko privoščijo tudi obisk savne. Prepričani smo, da je program odličen in primeren za turobne zimske dni. Posebej velja vabilo družinam.

 

Tekmovanje Ljubljana Open v karateju

 

V soboto, 26. oktobra, smo se udeležili mednarodnega tekmovanja v organizaciji Karate kluba Olimpija. Nastopilo je preko 500 tekmovalcev. Našo Akademijo borilnih veščin so pod vodstvom trenerja Slavka Zorka in sodnika Janeza Medja zastopali Rok Lužnik, Tina Taler, Nina Sodja, Tjaša Mikelj Medja in Anja Sinkovič. Medalje so si priborila dekleta Tjaša, Anja in Tina.

 

Na vabilo Iranske delegacije se je Akademija udeležila tudi večernega sestanka in z njo stkala pristne odnose. Izraženo je bilo zanimanje za obojestransko sodelovanje na področju karateja in turizma.

 

Tekmovanje Zagorje open v kickboksu

 

Tekmovanje v Zagorju je največje mednarodno tekmovanje v državi. Udeležile so se ga reprezentance iz štirih držav, Hrvaške, Rusije, Nemčije in Slovenije. Bojevalo se je preko 570 tekmovalcev. Predstavnik Akademije borilnih veščin je bil Miha Kalan. Pomeril se je z večkratnim karate prvakom in na koncu druge runde tudi vodil, a je kasneje prejel tri kazenske točke in za las izgubil borbo.

 

Polnopravno članstvo

 

Zadnja novembrska nedelja je bila za Akademijo borilnih veščin Bohinj prav poseben dan. Na skupščini Karate zveze Slovenije je bila sprejeta kot polnopravna članica zveze, s čimer so se ji odprla vrata za resno delo.

Ker se približuje konec leta, dovolite, da vam v novem letu zaželimo še veliko lepih trenutkov in odličnih uspehov ter vas spomnimo: ne pozabite na aktivno športno življenje. Vabljeni v naše otroške, mladinske ali veteranske vrste.

 

Uprava Akademije borilnih veščin Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!