Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne padavine, deloma plohe. Popoldne bo pihal jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
7°C | 19°C
petek, 24.03.2017
4°C | 23°C
sobota, 25.03.2017
6°C | 19°C
nedelja, 26.03.2017
3°C | 11°C
ponedeljek, 27.03.2017
-3°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

EP v kajakaškem maratonu


ŠPORT

| |
10.04.2015      12:15
A A

EP v kajakaškem maratonu


Le še 81 dni nas loči od začetka evropskega prvenstva v kajakaškem maratonu na mirnih vodah.


Foto: Kajak kanu klub Bohinj
Foto: Kajak kanu klub Bohinj
Deli:

Trenutno je na Evropsko prvenstvo prijavljenih pet držav, med amaterji pa že kar enajst. Med drugimi imamo prijavljenega tudi avstralskega tekmovalca. S članki bi vas radi obveščali o pripravah na prvenstvo, saj si želimo, da boste domačini obveščeni in navdušeni pričakali za naš kraj izredno pomemben dogodek.

 

V prihodnjih dneh bomo razposlali po Bohinju pošto s plakati in letaki, poleg tega pa tudi oglasno pasico oz. »banner« za internetne strani in e-pošto. Veselilo bi nas, če bi te promocijske elektronske elemente čim bolj uporabljali in da bi ves čas do prvenstva plakati viseli v gostilnah, trgovinah, turističnih objektih.

 

Ekipa organizatorjev se vsak dan poveča za kakega člana in če bi radi bili del mozaika, ki bo uspešno predstavil Bohinj v svetu, še ni prepozno, da si vzamete dan dopusta ali pa vsaj popoldne in se nam pridružite. Vsem bomo zelo hvaležni, kot smo hvaležni lastnikom zemljišč, ki so z nami sklenili dogovore in nam dovolijo uporabo za potrebe organizacije.

 

Če bi kdo rad postal naš sponzor, imamo na voljo tudi različne zanimive sponzorske pakete.

 

Več o prvenstvu si lahko preberete na internetni strani, vabimo vas tudi k spremljanju naše facebook strani, naš kontakt za vse zadeve pa je euro2015@bohinj.si.

 

 

Jure Sodja, gen. sekretar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!