Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Ponekod na zahodu je možen občasen rahel dež. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
10°C | 18°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 18°C
petek, 28.04.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Državni prvak Aljaž in koncert za Jana


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
14.04.2015      21:24
A A

Državni prvak Aljaž in koncert za Jana


V februarju se je zvrstilo veliko regijskih, pokalnih in državnih prvenstev.


Foto: Vesna Arh
Foto: Vesna Arh
Deli:

Aljaž Repinc je v najbolj številčni kategoriji dečkov do devet let postal državni prvak, Patrik Stare in Taj Klemenčič sta zasedla osmo in 28. mesto. Mitja Arh Đinđo je na državnem prvenstvu v kategoriji dečkov do enajst let pristal tik pod stopničkami, v kategoriji dečkov do 14 let pa sta Mitja Arh Mitko in Miha Arh zasedla osmo in 28. mesto. Rok Arh je v svoji konkurenci pristal na 37. mestu.

 

Poleg rednih kondicijskih treningov in treningov skokov v društvu pripravljamo številne prireditve, ena od teh je bil tudi Valentinov koncert ansambla Spev. Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili vsem obiskovalcem za podporo in vsem, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi večera, za njihovo požrtvovalnost. Posebna zahvala velja Jaki Talerju, ki je z glasbenim vložkom in odlično izvedbo popestril večer.

 

Od oktobra lani je član našega društva tudi Jan Lukanič, ki je po kriterijih državne specialne olimpijade dobil mesto v državni reprezentanci in se poleti odpravlja na Svetovne igre specialne olimpijade v Los Angeles. Da bo Jan kondicijsko čim bolje pripravljen in da se bo kot prvi Slovenec s kolesom s svojimi vrstniki pomeril kar na treh razdaljah (10, 15 in 25 km), skrbijo trenerji našega društva, ki so za Jana pripravili poseben program treningov. Cestno kolo Scott, s katerim bo Jan lahko močna konkurenca svojim vrstnikom, mu je pred kratkim podaril Kolesarski klub Sava Kranj.

 

Ker se bo Jan na treninge v Kranj vozil tudi večkrat na teden in ker za tako pomembno tekmovanje potrebuje ustrezne priprave, dodatno kolesarsko opremo in »trenažer«, organizira NSD Bohinj zanj dobrodelni koncert z osrednjo gostjo Tanjo Žagar, ki bo v petek, 17. aprila, ob 20. uri v Kulturnem domu Joža Ažmana.

 

 

 

Vesna Arh, NSD Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!