Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.02.2017

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, le na vzhodu bo še nekaj sonca. Na zahodu bo občasno rahlo deževalo, nad okoli 1500 metri pa snežilo. Pihal bo zmeren do močan jugozahodni veter, ob morju jugo. Zvečer se bodo padavine krepile in širile proti vzhodu. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 15, na območju Julijskih Alp okoli 7 stopinj C.
2°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
4°C | 14°C
četrtek, 02.03.2017
-2°C | 16°C
petek, 03.03.2017
-1°C | 12°C
sobota, 04.03.2017
3°C | 16°C
Opozorila
Torek, 28.2.2017 ob 7h
Danes bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod še presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
2°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

6. Memorial Joža Korošca


ŠPORT

| |
03.12.2013      00:06
A A

6. Memorial Joža Korošca


V soboto, 30. novembra, je v večnamenski dvorani Danica Nogometni klub Bohinj organiziral že 6. memorial v spomin na našega dolgoletnega igralca, trenerja in velikega prijatelja nogometa Joža Korošca.


Foto: NK Bohinj
Foto: NK Bohinj
Deli:

Na turnirju je sodelovalo osem ekip otrok, starih do 13 let, ki so se pomerili med seboj v napetih dvobojih. Skupno je tako svoje znanje predstavilo okoli sto otrok in gledalci smo imeli kaj videti. Udeležba ekip je bila resnično pestra iz vseh krajev Slovenije, od Goriških Brd, Vrhnike, Kranja, Lukovice itd.

 

Gledalci so tako lahko uživali v napetih bojih, ki so bili resnično zanimivi do zadnjih sekund. Najlepše pa je bilo videti, kako skupina otrok deluje homogeno, se skupaj veseli uspehov, skupaj preboleva poraze, na koncu pa so vsi zadovoljni ob zanimivem druženju, ne glede na končni uspeh. Tako se sklepajo mnoga prijateljstva in poznanstva, kar daje čar ekipnim športom, kot je nogomet. Poleg tega pa prikažejo še zelo zavidljivo raven znanja nogometa, ki nam daje upanje na bodoče uspehe slovenskega nogometa, ob katerih se vsi skupaj veselimo. Potrditev našemu klubu pa daje dejstvo, da se klubi iz širne Slovenije radi vračajo v Bohinj, kjer s,e kot pravijo, dobro počutijo in uživajo.

 

Kot vsako leto smo med dobrimi na koncu dobili tudi najboljše. Tokratni zmagovalci memoriala so drugič zapored postali igralci iz Goriških Brd, ki so v finalu šele po streljanju sedemmetrovk ugnali ekipo MNC Dren-Vrhnika. V boju za tretje mesto pa so igralci z Jesenic prav tako tesno premagali domače igralce iz Bohinja, ki so znova dokazali, da v našem klubu z mladimi delamo dobro in se lahko mirno kosamo z mnogo večjimi nogometnimi sredinami po Sloveniji. Pokale in bogate nagrade naših sponzorjev je na koncu podelil župan Občine Bohinj Franc Kramar, za kar se mu najlepše zahvaljujemo.

 

Hvala tudi vsem sponzorjem turnirja ter staršem, ki so pomagali pri njegovi izvedbi. Se vidimo prihodnje leto!

 

 

Andrej Kovačič, NK Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9
01.03.2017 | Turizem
Iz kmečke peči po kruhu diši
01.03.2017 | Kultura
Maestro, muzika
04.03.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
04.03.201 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
08.03.2017 | Umetnost
Mala baletka
01.03.2017 | Turizem
Iz kmečke peči po kruhu diši
01.03.2017 | Kultura
Maestro, muzika
04.03.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
04.03.201 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
06.01.2017 | Kultura
OBČASNA RAZSTAVA: Kakšno je bilo vreme na Gorenjskem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.