Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | 2°C
četrtek, 19.01.2017
-9°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-12°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zahvala ob smrti mamice


SOSED SOSEDU

| |
09.01.2014      11:38
A A

Zahvala ob smrti mamiceDeli:

Ni smrt tisto, kar nas loči

In življenje ni, kar druži nas.

So vezi močnejše.

Brez pomena zanje so razdalje, kraj in čas.

                                                 (Mila Kačič)

 

Ob tragični izgubi najine drage mamice Klare, bi se radi zahvalili vsem, ki ste nam v težkih trenutkih stali ob strani. Naše hvaležne misli naj dosežejo vse vaščane Koprivnika, koprivniške gasilce, Osnovno šolo dr. Janeza Mencingerja, Srednjo ekonomsko šolo Radovljica, sodelavce in vodstvo LIP-a Bohinj, župnika Štefana in pogrebno službo Novak. Hvala vsem imenovanim in neimenovnim posameznikom.

 

Posebna zahvala pa gospe Tanji Mikelj, ki nam ob vsaki priložnosti vedno stoji ob strani. Še enkrat hvala za vse!

 

 

Hčerki Janja in Angelika, mama Rozi in brat Davor z družino, ter Andrej.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!