Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 30.05.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno.
13°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
13°C | 29°C
petek, 02.06.2017
14°C | 27°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Praznovali smo občinski praznik


OBČINSKE

| |
28.08.2013      9:00
A A

Praznovali smo občinski praznik


V ponedeljek, 26. avgusta, je v dvorani kulturnega doma Joža Ažmana potekala osrednja prireditev ob občinskem prazniku naše občine.


Janez Pikon, župan Franc Kramar, Majda Kromar, Andreja Jensterle in Valentin Štendler. Foto: Pavel Korošec
Janez Pikon, župan Franc Kramar, Majda Kromar, Andreja Jensterle in Valentin Štendler. Foto: Pavel Korošec
Deli:

Občinska priznanja so prejeli: Majda Kromar je prejela naziv častna občanka, Valentin Štendler je prejel zlato plaketo, Andreja Jensterle in sodelavke iz Vrtca Bohinj so prejele bronasto plaketo, Janez Pikon je prejel županov znak in Jaka Tišov je prejel posebno priznanje.

 

Prireditev je letos vodila Katarina Košnik, ki se je dobro odrezala tudi kot snovalka in režiserka programa. Ideja o fotografski projekciji dogodkov in dosežkov, ki so zaznamovali preteklo leto, je dobra in nadgradljiva. Lahko bi celo postala nekakšna stalnica, nekakšna rdeča nit, na katero se nizajo vsako leto nove zanke.

 

V kulturnem programu sta se letos predstavili instrumentalistki Eva in Špela Jensterle. Eva je blestela na flavti, Špela pa kot njena spremljava na klavirju. Svoje plesno znanje so pokazale najobetavnejše plesalke Plesalnice Bohinj Maruša Odar s solo nastopom ter Ana Ogrin in Neža Ribnikar v paru. Člana Gledališča 2B Klemen Langus in Samo Gardener sta sodelovala pri predstavitvah dogajanja v preteklem letu in pri predstavitvah občinskih nagrajencev. Za pogostitev, ki je na obiskovalce prireditve čakala v preddverju Ažmanovega doma, pa so poskrbele članice društva Kmečke žene Bohinja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
29.05.2017
Danes ni dogodkov.
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
05.06.2017 | Tečaji in delavnice
Beremo s tačkami
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
05.06.2017 | Tečaji in delavnice
Beremo s tačkami

Bodite prvi pri oddaji mnenja.