Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Proti večeru se bo dež na zahodu okrepil in ponoči zajel večji del države, vmes lahko tudi zagrmi.
14°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
4°C | 17°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Predavanje GRS Bohinj


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
01.12.2015      15:18
A A

Predavanje GRS Bohinj


Konec novembra smo organizirali izvrstno predavanje predstavnikov GRS Bohinj, ki so žal maloštevilni publiki pripovedovali o svojih izkušnjah, bogatili znanje prisotnih in opozarjali na vse tiste skrite in malo manj skrite skrivnosti gora, ki so še kako pomembne za njihove obiskovalce.


Deli:

Ker je bil obisk srečanja tako majhen, bomo predavanje ponovili v pomladanskem času, saj trdno verjamemo, da lahko sobodajalci, turistični delavci, pa tudi krajani Bohinja pomagamo pri preventivi gorskih nesreč, kadar se ljudje nespametno in brez prave opreme odpravljajo v gore. Že sedaj apeliramo na vse, da se naslednjič udeležijo takšnega srečanja, saj naši gorski reševalci zadeve obvladajo in so vse svoje znanje tudi pripravljeni deliti z nami.

Ob tej priložnosti vas obveščamo tudi, da v naši trgovini prodajamo majice, s katerimi se zbirajo sredstva za GRS Bohinj. So lepe in kakovostne, ravno pravšnje za darilo, če morda še nimate prave ideje!Ekipa Turističnega društva Bohinj

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!