Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.03.2017

pretežno jasno
Ponoči bo deloma jasno z občasno povečano koprenasto oblačnostjo.
4°C | 19°C
nedelja, 26.03.2017
5°C | 14°C
ponedeljek, 27.03.2017
-2°C | 15°C
torek, 28.03.2017
-3°C | 18°C
Opozorila
Petek, 24.3.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Predavanje GRS Bohinj


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
01.12.2015      15:18
A A

Predavanje GRS Bohinj


Konec novembra smo organizirali izvrstno predavanje predstavnikov GRS Bohinj, ki so žal maloštevilni publiki pripovedovali o svojih izkušnjah, bogatili znanje prisotnih in opozarjali na vse tiste skrite in malo manj skrite skrivnosti gora, ki so še kako pomembne za njihove obiskovalce.


Deli:

Ker je bil obisk srečanja tako majhen, bomo predavanje ponovili v pomladanskem času, saj trdno verjamemo, da lahko sobodajalci, turistični delavci, pa tudi krajani Bohinja pomagamo pri preventivi gorskih nesreč, kadar se ljudje nespametno in brez prave opreme odpravljajo v gore. Že sedaj apeliramo na vse, da se naslednjič udeležijo takšnega srečanja, saj naši gorski reševalci zadeve obvladajo in so vse svoje znanje tudi pripravljeni deliti z nami.

Ob tej priložnosti vas obveščamo tudi, da v naši trgovini prodajamo majice, s katerimi se zbirajo sredstva za GRS Bohinj. So lepe in kakovostne, ravno pravšnje za darilo, če morda še nimate prave ideje!Ekipa Turističnega društva Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!