Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-9°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | 2°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 1°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-9°C
0°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zaključek večerov pod lipo


KULTURA, TURIZEM

| |
27.08.2013      19:03
A A

Zaključek večerov pod lipo


Poletni ponedeljkovi večeri pod lipo v Srednji vasi se za eno leto poslavljajo. Po odzivih obiskovalcev in domačinov se zdi, da bi jih lahko kar celo leto pripravljali. V letošnjem letu smo izvedli osem večerov.


Foto: Mitja Sodja
Foto: Mitja Sodja
Deli:

Ponosni smo lahko za vsak večer posebej. Bilo je pestro in zanimivo. Nastopilo je veliko število glasbenikov, plesalcev, pevcev in verjamemo, da nihče ni razočaral. Gostje so lahko uživali v kulinarični ponudbi, kjer smo med drugim ponudili zaseko, mohant, krompir, ajdove krape, skutni mousse in žgance, tako da smo tudi na tem področju predstavili Bohinj.

 

Ker smo za letos zaključili se v imenu organizatorjev zahvaljujemo vsem sodelujočim in nastopajočim, še posebej pa našim Srenjskim predicam, brez katerih si teh večerov sploh ne moremo predstavljati. Zahvala gre tudi vsem »Podliparcam« in sosedom za vso pomoč, pripravljenost in voljo, s katero so bili tudi letošnji Večeri pod lipo odlično pripravljeni in tudi sprejeti. Vsi skupaj se lahko že veselimo prihodnjega poletja, ko se zopet srečamo na istem mestu ob istem času.

 

 

TD Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!