Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Ponoči se bo na Primorskem od zahoda oblačnost povečala. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, na Primorskem do 8 stopinj C.
4°C | 13°C
torek, 25.04.2017
9°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 20°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Veliki šmaren na Voglu


ŠPORT, KULTURA

| |
25.08.2013      13:14
A A

Veliki šmaren na Voglu


Mesec avgust, v katerem je na Voglu tradicionalno največ obiska, se tudi letos ni izneveril. Do 24. avgusta smo zabeležili celo največje število obiskovalcev v zadnjih desetih letih, v celem avgustu to pomeni dobrih 25 tisoč obiskovalcev.


Sveta maša na Voglu. Foto: Žičnice Vogel Bohinj
Sveta maša na Voglu. Foto: Žičnice Vogel Bohinj
Deli:

Največ obiskovalcev je bilo na Voglu na Veliki šmaren, ko je bistriški župnik Janez Burja že drugo leto zapored pri kapelici ob zgornji postaji nihalke daroval sveto mašo. Vsem, ki so sodelovali pri organizaciji in izvedbi, se najlepše zahvaljujemo. Ta dan se je po Voglu sprehodilo 1.500 obiskovalcev, svete maše pa se jih je udeležilo okrog 300.

 

V septembru organiziramo oziroma sodelujemo pri kar treh dogodkih. V soboto 7. septembra pripravljamo dogodek v kolesarskem parku, 21. septembra bo potekal Gorski tek na Vogel, 28. septembra pa Bohinjska treking liga. Vabimo vas, da se dogodkov udeležite, več o njih pa si lahko preberete na spletni strani www.vogel.si.

 

 

Žičnice Vogel Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!