Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
2°C | 12°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
4°C | 20°C
torek, 25.10.2016
10°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Veliki šmaren na Voglu


ŠPORT, KULTURA

| |
25.08.2013      13:14
A A

Veliki šmaren na Voglu


Mesec avgust, v katerem je na Voglu tradicionalno največ obiska, se tudi letos ni izneveril. Do 24. avgusta smo zabeležili celo največje število obiskovalcev v zadnjih desetih letih, v celem avgustu to pomeni dobrih 25 tisoč obiskovalcev.


Sveta maša na Voglu. Foto: Žičnice Vogel Bohinj
Sveta maša na Voglu. Foto: Žičnice Vogel Bohinj
Deli:

Največ obiskovalcev je bilo na Voglu na Veliki šmaren, ko je bistriški župnik Janez Burja že drugo leto zapored pri kapelici ob zgornji postaji nihalke daroval sveto mašo. Vsem, ki so sodelovali pri organizaciji in izvedbi, se najlepše zahvaljujemo. Ta dan se je po Voglu sprehodilo 1.500 obiskovalcev, svete maše pa se jih je udeležilo okrog 300.

 

V septembru organiziramo oziroma sodelujemo pri kar treh dogodkih. V soboto 7. septembra pripravljamo dogodek v kolesarskem parku, 21. septembra bo potekal Gorski tek na Vogel, 28. septembra pa Bohinjska treking liga. Vabimo vas, da se dogodkov udeležite, več o njih pa si lahko preberete na spletni strani www.vogel.si.

 

 

Žičnice Vogel Bohinj

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!