Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 14 stopinj C.
10°C | 28°C
torek, 30.05.2017
13°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
13°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
14°C | 28°C
petek, 02.06.2017
16°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 28.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Materinski dan v Stari Fužini


KULTURA

| |
07.04.2015      15:56
A A

Materinski dan v Stari FužiniRavnatelj glasbene šole Mitja Mastnak, učitelj kitare Jernej Smolej in Jernej Zupan. Foto: Glasbena šola Avsenik
Ravnatelj glasbene šole Mitja Mastnak, učitelj kitare Jernej Smolej in Jernej Zupan. Foto: Glasbena šola Avsenik
Deli:
KS Stara Fužina - Studor je v petek, 20. marca, v kulturnem domu v Stari Fužini pod naslovom »K' s'm še mihna bwa« organizirala prireditev za materinski dan. V kulturnem programu so nastopali učenci glasbene šole Avsenik in glasbenih delavnic Bisernica, ki jih vodi Jernej Smolej, najmlajši folklorni plesalci »Žgančki« iz KUD Triglav Srednja vas, ki jih vodita Mirjam Markič in Manca Erlah, učiteljski ženski pevski zbor KUD Mavrica z Jesenic pod vodstvom Petra Novaka. Tokrat so se z glasbenim nastopom predstavili tudi učitelji glasbene šole Avsenik: ravnatelj glasbene šole Avsenik Mitja Mastnak, učitelj kitare pri glasbeni šoli Avsenik Jernej Smolej, Roberta Zupana pa je zamenjal njegov sin Jernej Zupan. Prireditev je vodil Samo Gardener, navzoče pa je pozdravil župan Občine Bohinj Franc Kramar in zbranim predstavnicam nežnejšega spola čestital ob materinskem prazniku. Kot vedno so domačinke tudi tokrat pripravile pogostitev. Ni manjkalo peciva in ostalih prigrizkov. Po kulturnem programu sta sledila zabava in ples z ansamblom Namig – potem pa »ko de bi lahké peretnice imele, bile bi brez trupla okrog se vrtele, ne vidi se, kdaj de pod noga udar', plesale so, ko bi jih nosil vihar.«

Ob tej priložnosti bi se rad v imenu Jane Pekovec zahvalil organizatorjem, nastopajočim in vsem, ki ste na lanskem Božičnem koncertu darovali za nujno operacijo Štefana Pekovca. Z vašo pomočjo je bilo na Božičnem koncertu v Stari Fužini zbranih 1.100 evrov prostovoljnih prispevkov.

 

 

Samo Gardener za KS Stara Fužina - Studor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono

Bodite prvi pri oddaji mnenja.