Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 18°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 18°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Uspešno leto za Vogel


GOSPODARSTVO

| |
12.05.2014      14:36
A A

Uspešno leto za Vogel


Smučišče Vogel je uspešno zaključilo leto 2013 in skupaj z gostinskim delom, ki postaja vse pomembnejši za poslovanje podjetja, doseglo rekordne rezultate.


Deli:

Dosegli smo skoraj 2,9 milijona evrov prihodkov od prodaje (skoraj 14 odstotkov več kot leto poprej) in 136 tisoč evrov čistega dobička. To je bilo drugo leto zapored, ko je podjetje poslovalo z dobičkom, po štirih letih izgub.

 

Za leto 2014 podjetje načrtuje dobre tri milijone evrov prihodkov in dobrih 250 tisoč evrov dobička. Glede na prve tri mesece, ki so bili sicer vremensko izjemno neugodni (predvsem januar in februar), pa smo na pravi poti, da to tudi dosežemo.

 

Pozitivno poslovanje je za podjetje izjemno pomembno, saj bomo le na ta način lahko zagotovili sredstva za nova vlaganja in posodobitve ter širitve, ki si jih vsi tako želimo. Za dosežen rezultat bi se predvsem rad zahvalil zaposlenim, ki so v tej panogi in v turizmu na splošno ključnega pomena. Zavedanje, da se bo le zadovoljen gost z veseljem vračal se krepi in ravno temu dajemo velik poudarek. Izjemna narava, prijazni ljudje, odlična gostinska ponudba, dobro urejene proge in sprejemljive cene - to so in morajo biti naše konkurenčne prednosti.

 

Z veliko količino snega smo lahko tudi letos omogočili prvomajsko smuko. Trenutno pa do predvidoma 23. maja poteka redno vzdrževanje, zato nihalka do takrat ne bo obratovala.

 

 

Boštjan Mencinger, predsednik uprave Vogel, d. d.
Povezave:www.vogel.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!