Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-8°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-11°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Privoščite si zdravo telo


GOSPODARSTVO, POSLOVNE

| |
03.07.2013      21:27
A A

Privoščite si zdravo telo


Kozmetični studio Lux odprl svoja vrata.


Petra Kusterle. Foto: Petra Belhar Unk
Petra Kusterle. Foto: Petra Belhar Unk
Deli:

V sredo, 3. julija, je s slavnostno otvoritvijo pričel z delovanjem medicinsko-estetski studio Lux, ki se nahaja na naslovu Srednja vas 87a v Bohinju, poleg gostilne Rupa. V njem bo za vaše boljše počutje, zdravje in nego s svojimi rokami poskrbela Petra Kusterle, absolventka študija kozmetike.

 

V preteklih letih si je nabrala mnogo izkušenj v različnih kozmetičnih salonih po Sloveniji, kot vizažistka je sodelovala na modnih dogodkih, še vedno pa ustvarja pod okriljem priznane umetnice ličenja Saše Godejša, FdA spec. fashion and media make up London.

 

Petrina prioriteta je zdravljenje kože  in medicinska oskrba stopal, v salonu pa nudi tudi različne sprostitvene tretmaje celotnega telesa.

 

Ponudba je primerna za vsakogar, tudi starejše, moške in mladostnike. Dijakom in študentom nudimo 10 % popust, na voljo so tudi darilni boni. Naročanje na številko: 040 622 166 (Petra).

 

 

Nina Kusterle
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!