Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

pretežno jasno
Danes bo sončno. Čez dan bo zapihal šibak veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29 stopinj C.
10°C | 28°C
torek, 30.05.2017
13°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
13°C | 29°C
petek, 02.06.2017
14°C | 27°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Predstavljamo: Trgovin'ca Tisa


GOSPODARSTVO

| |
29.02.2016      19:19
A A

Predstavljamo: Trgovin'ca Tisa


Odprla so se vrata Trgovin'ce Tisa - dotik narave. Trgovin`ca Tisa, Marija Dobravec s.p.


Deli:

Vrata nove trgovine v Bohinju sem z veseljem odprla 6. februarja. S temsem si uresničila željo po izdelkih, ki so v sožitju z naravo v domačem kraju. Tako ne bo več treba v nakup "ven" v mesto. V Bohinju imamo sobotne ekološke stojnice, ki tovrstno željo že uresničujejo, v Trgovin'ci Tisa pa so prodajno polico našli tudi kozmetični izdelki, ki so prijazni naravi in  uporabnikom. Prodajamo tako mila, šampone, kreme kot tudi naravne barve za lase. Da boste hodili udobno in nasmejano, bodo poskrbeli pisani ortopedski natikači Mediwalk in usnjeni copati. Za razvajanje pa imamo pestro ponudbo čajev in izdelkov, ki telo preskrbujejo z energijo in močjo v času, ko je to zelo pomembno. Pri nas lahko kupite tudi brezglutenske izdelke, po katerih povprašuje vedno več ljudi. Nekateri se bodo razveselili zelišč, različnih kakovostnih mok in testenin, pri tem pa ne smem pozabiti na izdelke iz konoplje, suho sadje, oreščke, različne marmelade in med ...

Prisrčno ste vabljeni v naš zeleni kotiček v Bohinjski Bistrici na Mencingerjevi ulici 10, v bivšem frizerskem salonu  pod kozmetičnim studiem Ana, kjer se boste lahko sami prepričali o zgornjih besedah. Prijazno vabljeni tudi k soustvarjanju ponudbe. Trgovin'ca Tisa - dotik narave, je namreč namenjena Vam, zato bom z veseljm upoštevala vaše želje in prošnje. Skupaj ustvarjajmo ponudbo in način življenja v Bohinju, ki diha z naravo!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
29.05.2017
Danes ni dogodkov.
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta
31.05.2017 | Kultura
Petelin, kralj sveta

Bodite prvi pri oddaji mnenja.