Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 29.03.2017

jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 6 stopinj C.
-1°C | 23°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 21°C
petek, 31.03.2017
5°C | 22°C
sobota, 01.04.2017
3°C | 22°C
nedelja, 02.04.2017
2°C | 23°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
23°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Informacijska točka Europe Direct Gorenjska


TURIZEM, GOSPODARSTVO, POSLOVNE, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, EVROPSKI PROJEKTI

| |
24.07.2013      22:11
A A

Informacijska točka Europe Direct Gorenjska


Na Gorenjskem že od začetka letošnjega leta v partnerskem delovanju organizacij BSC Kranj, Razvojna agencija Zgornje Gorenjske ter Razvojna agencija Sora deluje informacijska točka Evropske unije Europe Direct Gorenjska.


Deli:

V Evropski uniji deluje več kot petsto informacijskih centrov Europe Direct, ki predstavljajo lokalno povezavo med Evropsko unijo in njenimi državljani. Ponujajo splošne informacije o EU ter državljane napotijo na specializirane vire informacij. Mreža informacijskih točk Europe Direct (ED) je eno najpomembnejših orodij Evropske unije za informiranje državljanov o EU, zlasti o pravicah državljanov EU in prednostnih nalogah EU, ter spodbujanje participativnega državljanstva na lokalni in regionalni ravni.

 

Z aktivnostmi Europe Direct Gorenjska na regionalnem in lokalnem nivoju ponujamo odgovore na vprašanja o Evropski uniji, organizirali bomo več dogodkov povezanih z EU ter pripravili avdio-vizualno gradivo.

Tako smo v sklopu projekta Europe Direct Gorenjska izvedli dogodke EU in otroci, EU in prostovoljci, EU in medgeneracijsko sodelovanje ter EU in tehnike hitrega branja. Do konca leta pa bomo izvedli še delavnice na temo EU in lokalno okolje, EU in ekologija, SOLVIT za državljane ter EURES za državljane.

 

Na nas se lahko obrnete, če imate vprašanje o Evropski uniji, vas zanima možnost zaposlovanja v EU, vas zanima selitev v državo članico EU, vas zanima brezplačno informacijsko gradivo o EU ali pa bi radi aktivno prispevali k prihodnosti delovanja EU.

 

O dogodkih, novicah in dogajanju v EU vas bomo obveščali tudi preko e-biltena, ki izhaja 6-krat letno. Na naše e-novice se lahko prijavite na mail: jasmina.bagar@ragor.si ali preko Facebook profila Europe Direct Gorenjska. Več informacij o dogodkih pa si lahko preberete na spletni strani www.ragor.si

 

Če imate vprašanje o EU, vprašajte EUROPE DIRECT GORENJSKA!

 

Projekt je sofinanciran s strani Evropske komisije in na lokalnem nivoju s strani Občine Jesenice.

 

 

Eldina Čosatović, mag., RAGOR
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
Gremo na vrt
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
05.04.2017 | Kultura
Rdeča kapica
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
Gremo na vrt
01.04.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
05.04.2017 | Kultura
Rdeča kapica
06.01.2017 | Kultura
OBČASNA RAZSTAVA: Kakšno je bilo vreme na Gorenjskem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.