Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, na severozahodu Slovenije sprva še bolj oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do 20 stopinj.
1°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 21°C
torek, 02.05.2017
7°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
7°C | 19°C
četrtek, 04.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Informacijska točka Europe Direct Gorenjska


TURIZEM, GOSPODARSTVO, POSLOVNE, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, EVROPSKI PROJEKTI

| |
24.07.2013      22:11
A A

Informacijska točka Europe Direct Gorenjska


Na Gorenjskem že od začetka letošnjega leta v partnerskem delovanju organizacij BSC Kranj, Razvojna agencija Zgornje Gorenjske ter Razvojna agencija Sora deluje informacijska točka Evropske unije Europe Direct Gorenjska.


Deli:

V Evropski uniji deluje več kot petsto informacijskih centrov Europe Direct, ki predstavljajo lokalno povezavo med Evropsko unijo in njenimi državljani. Ponujajo splošne informacije o EU ter državljane napotijo na specializirane vire informacij. Mreža informacijskih točk Europe Direct (ED) je eno najpomembnejših orodij Evropske unije za informiranje državljanov o EU, zlasti o pravicah državljanov EU in prednostnih nalogah EU, ter spodbujanje participativnega državljanstva na lokalni in regionalni ravni.

 

Z aktivnostmi Europe Direct Gorenjska na regionalnem in lokalnem nivoju ponujamo odgovore na vprašanja o Evropski uniji, organizirali bomo več dogodkov povezanih z EU ter pripravili avdio-vizualno gradivo.

Tako smo v sklopu projekta Europe Direct Gorenjska izvedli dogodke EU in otroci, EU in prostovoljci, EU in medgeneracijsko sodelovanje ter EU in tehnike hitrega branja. Do konca leta pa bomo izvedli še delavnice na temo EU in lokalno okolje, EU in ekologija, SOLVIT za državljane ter EURES za državljane.

 

Na nas se lahko obrnete, če imate vprašanje o Evropski uniji, vas zanima možnost zaposlovanja v EU, vas zanima selitev v državo članico EU, vas zanima brezplačno informacijsko gradivo o EU ali pa bi radi aktivno prispevali k prihodnosti delovanja EU.

 

O dogodkih, novicah in dogajanju v EU vas bomo obveščali tudi preko e-biltena, ki izhaja 6-krat letno. Na naše e-novice se lahko prijavite na mail: jasmina.bagar@ragor.si ali preko Facebook profila Europe Direct Gorenjska. Več informacij o dogodkih pa si lahko preberete na spletni strani www.ragor.si

 

Če imate vprašanje o EU, vprašajte EUROPE DIRECT GORENJSKA!

 

Projekt je sofinanciran s strani Evropske komisije in na lokalnem nivoju s strani Občine Jesenice.

 

 

Eldina Čosatović, mag., RAGOR
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9
03.05.2017 | Kultura
Hvaležni medved
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
08.05.2017 | Tečaji in delavnice
Beremo s tačkami
08.05.2017 | Kultura
Nerodna Avguština
03.05.2017 | Kultura
Hvaležni medved
04.03. - 29.05.2017 | Tečaji in delavnice
Joga z razgledom - Uvod v novo sezono
06.05.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
07.04.2017 | Kultura
OBČASNA RAZSTAVA: Ej, ta naša bolnica nad Bohinjem, sredi gozdov!
08.05.2017 | Tečaji in delavnice
Beremo s tačkami

Bodite prvi pri oddaji mnenja.