Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Ponoči se bo na Primorskem od zahoda oblačnost povečala. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, na Primorskem do 8 stopinj C.
4°C | 13°C
torek, 25.04.2017
9°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 20°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Umetnostni drsalci zaključili sezono


ŠPORT

| |
18.04.2013      2:26
A A

Umetnostni drsalci zaključili sezonoDeli:

Bled - Pomlad je tu, naš »drugi dom«  - ledena dvorana se je prelevila v športno dvorano, naši drsalci so si  po uspešni sezoni vzeli dva tedna počitnic, v drugi polovici aprila pa že začeli s suhimi treningi in pripravo na naslednjo sezono. Finale sezone je bil za drsalce Drsalnega društva Labod Bled nadvse uspešen: Matej Gregorc, ki je takoj po sanirani poškodbi suvereno pometel s konkurenco na Pokalu Slovenije, se je udeležil tudi mednarodnega tabora na Poljskem in v močni konkurenci zmagal. Na Pokalu Slovenije sta v kategoriji deklice D Anika Košir in Pia Šmid osvojili 5. oziroma 6. mesto, pri deklicah C smo se veselili z Lano Omovšek in Alino Košir na 9. oz. 10 mestu, med dečki C je srebrno medaljo osvojil David Gregorc, pri deklicah B je Pia Omovšek za las zgrešila medaljo in se uvrstila na 4. mesto, v kategoriji A pa je pri dečkih slavil Matej Gregorc, Tjaša Buršič pa je med deklicami zasedla 7. mesto. Tudi ostali so pokazali velik napredek in bili s svojimi nastopi zadovoljni.

V času velikonočnih praznikov je v italijanskem Canazeiu potekala zadnja tekma v točkovanju za Evropski kriterij, v najmlajši kategoriji je Živa Brajlih Novosel prejela pokal za skupno 2. mesto, na kar smo izredno ponosni.

Vse otroke, ki jih zanima treniranje tega prelepega športa vabimo, da se nam pridružijo na suhih treningih. Več informacij najdete na www.labod-bled.si, za kandidate, ki se nam bodo pridružili do konca šolskega leta, imamo posebno ponudbo.

Drsalno društvo Labod Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.04.2017
Danes ni dogodkov.
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo