Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
10°C | 16°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 20°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

OKUSNO IZ HOTELOV KOMPAS IN LOVEC


TURIZEM

| |
08.06.2016      3:15
A A

OKUSNO IZ HOTELOV KOMPAS IN LOVECDeli:
V hotelih Kompas in Lovec smo za letošnjo sezono še izboljšali svojo gostinsko ponudbo. Popolnoma smo prenovili jedilni list Kavarne Kompas, ob četrtkih na terasi restavracije Grill Lovec ponujamo slovenske večere, s svojo stojnico pa sodelujemo tudi na promenadnih dogodkih Okusi Bleda.

 

Kavarna hotela Kompas je včasih kar nekoliko po krivem spregledana, to pa želimo v hotelu Kompas spremeniti, saj smo prepričani, da si sončna terasa s čudovitimi razgledi in odlična gostinska ponudba zaslužita več pozornosti. Rdeča nit letošnjega jedilnega lista Kavarne so lokalne jedi, pripravljene iz sestavin, ki so zrasle v bližnji okolici, seveda pa ne manjka tudi bolj klasičnih krožnikov. Naj omenimo nekaj lokalnih jedi: na meniju so se med drugim znašli sušena rdeča postrv s hrenovo kremo in postrvjim kaviarjem, pa ravioli s skuto, timijanom in jurčkovo omako in telečji hrbet z gorčičnimi semeni in kipnikom. Vsi gostje Kavarne so upravičeni tudi do brezplačnega kopanja v delno pokritem hotelskem bazenu.

 

Četrtkove večere bomo v restavraciji Grill Lovec tudi letos obarvali slovensko. Poleg žive domače glasbe goste vsak četrtek ob 19. uri pričakuje poseben slovenski meni. Tematski večer je bil že lani izredno dobro sprejet s strani tujih gostov, ki želijo tudi na ta način okusiti košček naše dežele.

 

Restavracija Grill Lovec je že od lani eden izmed partnerjev Okusov Bleda, kulinaričnega projekta, ki želi preko enostavnejših, a zato nič manj okusnih prigrizkov približati lokalno kuhinjo širši publiki. Prigrizki so tako v vnaprej določenih terminih na voljo na stojnicah, postavljenih ob promenadi. Okusi Bleda so se letos prvič predstavljali na promenadi ob otvoritvi poletne sezone konec maja, svoj vrhunec pa bodo dosegli za Blejske dneve. Še en okusen dogodek, ki ga ne velja spregledati.

Andreja PALHARTINGER
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.04.2017
Danes ni dogodkov.
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
04.05.201 | Tečaji in delavnice
IZDELAVA REPELENTA V STIKU IN RAZPRŠILU
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
04.05.201 | Tečaji in delavnice
IZDELAVA REPELENTA V STIKU IN RAZPRŠILU

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo