Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.03.2017

oblačno
Danes bo večinoma sončno z občasno povečano koprenasto oblačnostjo. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 23 stopinj C.
3°C | 20°C
sobota, 25.03.2017
4°C | 19°C
nedelja, 26.03.2017
5°C | 14°C
ponedeljek, 27.03.2017
-2°C | 15°C
torek, 28.03.2017
-3°C | 18°C
Opozorila
Petek, 24.3.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Študijski program MBA IEDC-Poslovne šole Bled ......


NOVICE

| |
03.11.2012      1:34
A A

Študijski program MBA IEDC-Poslovne šole Bled je eden od štirih najbolj inovativnih na svetuDeli:

Bled, 3. november - Študijski program MBA IEDC-Poslovne šole Bled je bil izbran s strani mednarodne profesionalne asociacije AMBA, ki akreditira programe MBA, za enega izmed štirih najbolj inovativnih na svetu v konkurenci 700 MBA programov iz 75 držav.

IEDC-Poslovna šola Bled je tudi uradno postala ena izmed štirih poslovnih šol na svetu, ki ponujajo najbolj inovativen študijski program MBA. Nagrajena je bila za svoje inovacije na področju povezovanja umetnosti in vodenja v konkurenci 700 programov MBA z akreditacijo AMBA, ki jih izvaja 199 poslovnih šol iz 75 držav. Dr. Danica Purg, direktorica in dekanja IEDC-Poslovne šole Bled, je na svečanem dogodku mednarodne profesionalne asociacije AMBA (The Association of MBAs'), najvplivnejše institucije za akreditiranje študijskih programov MBA z 45-letno tradicijo, tudi uradno prevzela kipec, ki simbolizira to prestižno priznanje t.i. The MBA Innovation Award. AMBA podeljuje nagrado tistim poslovnim šolam, katerih program MBA je drugačen, inovativen in ustvarjalen, z namenom, da bi osvetlila nove in originalne prijeme v poslovnem izobraževanju. Letos so bili nagrajeni poleg IEDC-Poslovne šole Bled še poslovna šola INSEAD (Francija) (sicer dobitnik prve nagrade); Fakulteta za ekonomijo in management Univerze v Wuhanu (Kitajska) ter Poslovna šola Arthur Lok Jack, Trinidad in Tobago (Latinska Amerika). »Vse štiri poslovne šole so fantastičen prikaz širokega razpona inovacij v ponudbi akreditiranih programov AMBA po vsem svetu, saj so ustvarile programe MBA, ki so vsebinsko zelo kakovostni in inovativni – in pri tem pokazale tudi precejšno mero poguma, saj so si upale tvegati pri vpeljavi svežih, nepreizkušenih idej in konceptov,« pravi Sir Paul Judge, predsednik združenja AMBA in predsednik komisije za izbor najbolj inovativnega programa MBA. Študij MBA na IEDC-Poslovni šoli Bled je za mnoge managerje pomenil pomembno odskočno desko v njihovi karieri; med številnimi diplomiranci so: Iztok Seljak, Hidria; Tatjana Fink, Trimo Trebnje; Janko Medja, NLB in Anton Balažič, Mercator. IEDC-Poslovna šola Bled pa je pred kratkim tudi sama nagradila svoje najbolj uspešne diplomante MBA, teh je že več kot tisoč in prihajajo iz 65 držav, z nagrado UNICREDIT AAA. Med slovenskimi dobitniki je nagrado prejela Melanie Seier Larsen, principalka svetovalne družbe A.T. Kearney, ki je študij MBA na IEDC-Poslovni šoli Bled uspešno zaključila pred osmimi leti, so sporočili iz IEDC-Poslovne šole Bled.

Na fotografiji: dr. Danica Purg, IEDC, in Sir Paul Judge, AMBA.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.03.2017 | Tečaji in delavnice
Izdelava okrasnega dežnička
24.03.2017 | Kultura
Usodna pletna v Festivalni dvorani
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA FILCANJA PIRHOV
24.03.2017 | Tečaji in delavnice
Izdelava okrasnega dežnička
24.03.2017 | Kultura
Usodna pletna v Festivalni dvorani
25.03.201 | Šport
Cooperjev test in test hoje
25.03.2017 | Družabni dogodki
Dobrodelna hokejska tekma za mlado blejsko družino, ki ji je pogorelo stanovanje.
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo