Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 03.05.2016

pretežno oblačno
Danes bo sprva zmerno do pretežno oblačno, le na Primorskem bo več jasnine. Predvsem ponekod v vzhodni polovici Slovenije bo občasno rahlo deževalo. Čez dan bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, popoldne bodo nastale krajevne plohe. Ponekod bo še pihal severni veter, burja na Primorskem pa bo ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C, na Goriškem lahko tudi kakšno stopinjo več.
8°C | 22°C
sreda, 04.05.2016
6°C | 18°C
četrtek, 05.05.2016
5°C | 20°C
petek, 06.05.2016
5°C | 21°C
sobota, 07.05.2016
8°C | 22°C
Opozorila
Torek, 3.5.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Številni dogodki ob prazniku


NOVICE

| |
08.04.2012      10:00
A A

Številni dogodki ob prazniku


Praznični teden na Bledu se začenja.


Deli:

Številni dogodki in prireditve bodo zaznamovali blejski občinski praznik. Osrednja slovesnost s podelitvijo občinskih plaket in priznanj bo na praznični dan, v torek, 10. aprila ob 18h v Festivalni dvorani, kjer so v petek odprli razstavo ob sto letnici rojstva arhitekta Danila Fürsta. Častni občan Občine Bled bo 10. aprila postal prof. dr. Ludvik Ravnik. ( na fotografiji).

 

V torek ob 10h bodo ob Podružnični osnovni šoli Ribno odprli novo zunanjo ureditev šole, novo zunanjo ureditev pri Vrtcu Bled pa bodo slovesno odprli v sredo, 11. aprila ob 10h. V sredo ob 12h bo tudi otvoritev nove investicije v Zdravstvenem domu na Bledu, ob 18h pa bodo obeležili še začetek del v naselju Rebr v Zasipu. Ob tem povejmo še, da je do 10. aprila v prvem nasdtropju Festivalne dvorane na ogled razstava ročnih del skupine ''Vide'', ki deluje v okviru blejskega društva upokojencev.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Zadnji video posnetki Preglej vse

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo