Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

jasno
Do večera se bo razjasnilo tudi v zahodni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja.
-5°C | 14°C
ponedeljek, 27.03.2017
-5°C | 14°C
torek, 28.03.2017
-2°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
-1°C | 23°C
četrtek, 30.03.2017
2°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
14°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Svetovni pokal v biatlonu, informacije za ......


ŠPORT

| |
16.12.2014      00:01
A A

Svetovni pokal v biatlonu, informacije za navijačeDeli:
Navijači, pozor!

Za pravo vzdušje v času svetovnega pokala v biatlonu na Pokljuki so potrebni navijači, ki bodo najboljšim biatloncem na svetu v izjemno vzpodbudo pri njihovih uspehih na začetku letošnje zimske tekmovalne sezone.  

Vstopnice so naprodaj na prodajnih mestih Eventima in na blagajni pred vstopom na biatlonski stadion na Pokljuki. Cena vstopnic za petkovo tekmovanje je 10 EUR, za soboto in nedeljo pa 15 EUR. Otroci do 10.leta starosti v spremstvu staršev imajo prost vstop. V ceno vstopnice je vključen tudi avtobusni prevoz na relaciji Bled – Pokljuka – Bled. 

Svetujemo, da parkirate svoje osebno vozilo na Bledu, kjer je najbolj primerno centralno parkirišče ob Športni dvorani (pod hotelom Krim) in se odpravite na Pokljuko z organiziranim avtobusnim prevozom.


V četrtek in petek so za parkiranje vozil obiskovalcev na voljo plačljiva parkirišča na Bledu, organiziran pa je brezplačni prevoz na Pokljuko iz parkirišča za avtobuse pod hotelom Krim vsake pol ure od 11:30 do 14:00.


V soboto in nedeljo je za parkiranje vozil obiskovalcev predvideno brezplačno parkirišče na Lipu na Rečici, od tam pa organiziran brezplačni avtobusni prevoz na Pokljuko vsake pol ure od 8:00 do 13:00

 

Avtobusi bodo vozili od centralnega parkirišča pri Športni dvorani (pod Hotelom Krim) vsake pol ure in bodo začeli voziti tri ure pred tekmovanji.

 

Odhod avtobusa z Rudnega Polja na Pokljuki v dolino bo organiziran pol ure po koncu tekmovanj. Priporočamo, da se na pot odpravite vsaj dve uri pred pričetkom tekmovanj, tako da boste na prizorišču vsaj eno uro pred uradnim pričetkom tekme. Promet z Bleda proti Pokljuki je v tem času namreč zelo zgoščen in prihaja do občasnih zastojev. Na Pokljuki primanjkuje parkirnih mest, zato je parkiranje možno samo ob levem delu cestišča ceste s Pokljuke (Rudnega polja) proti Mrzlem Studencu, zaradi česar je potrebno del poti proti tekmovališču prehoditi. Prosimo, da spoštujete navodila rediteljske službe in policistov.

Na biatlonskem stadionu bo pred tekmami in v odmoru potekal zabavni program. Po končanih tekmah se bo zabava nadaljevala v gostinskem šotoru v neposredni bližini biatlonskega stadiona.

Za več informacij so vam na voljo uslužbenci OK Pokljuka v Informacijskem središču v Festivalni dvorani na Bledu. Tel: 031 657 923. Več informacij pa je na voljo na www.biathlon-pokljuka.com.

 

OK Pokljuka in Turizem Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4
26.03.2017
Danes ni dogodkov.
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA FILCANJA PIRHOV
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA FILCANJA PIRHOV
30.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA IZDELAVE KREME ZA SONČENJE
30.03.2017 | Kultura
Predstavitev kulturne dediščine vasi Grad in Rečica
01.04.2017 | Kultura
Gledališka predstava Usodna pletna

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo