Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Danes bo jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21 stopinj C.
-3°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
0°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
4°C | 22°C
petek, 31.03.2017
5°C | 21°C
sobota, 01.04.2017
2°C | 22°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Jutri se začenjajo preizkušnje v biatlonu


ŠPORT

| |
05.03.2014      00:03
A A

Jutri se začenjajo preizkušnje v biatlonuDeli:
Pokljuka - Organizacijski odbor Pokljuka tudi letos na Rudnem polju na Pokljuki organizira IBU svetovni pokal v biatlonu, ki bo od 6. do 9. marca. To bo prvo mednarodno biatlonsko tekmovanje najvišje ravni po olimpijskih igrah, kjer bo nastopila tudi bronasta Teja Gregorin in večina olimpijskih prvakov z legendarnim Norvežanom Olejem Einarjem Bjoerndalnom na čelu. Slovenske barve bodo zastopali še Jakov Fak, Klemen Bauer, Janez Marič, Peter Dokl, Lenart Oblak in Andreja Mali ter Anja Eržen. Poleg šprinterskih in zasledovalnih tekem bodo gledalci lahko spremljali najboljše svetovne lovce na smučeh še na tekmah s skupinskim štartom. Poznavalci radi imenujejo to najbolj zanimivo in dramatično tekmovanje tudi »biatlonska formula 1«. Zaradi gostoljubja, ki ga nudita Bled in Bohinj, je letos pričakovati tudi povečan obisk predvsem nemških navijačev, ki so že dodobra zasedli blejske hotelske kapacitete.

 

Vstopnice

Cene vstopnic še vedno ostajajo dosegljive širšim množicam, saj se njihova cena giba od 10 EUR/osebo za četrtkovi tekmi do 15 EUR/osebo za sobotni ali nedeljski tekmi. Naprodaj so na Petrolovih bencinskih servisih, Kompasu Bled in ostalih prodajnih mestih Eventima (www.eventim.si). Na dan tekmovanja jih bo možno kupiti tudi še na blagajni pred vstopom na prizorišče.

 

Brezplačen avtobusni prevoz

V ceno vstopnic je vključen tudi brezplačen avtobusni prevoz na relaciji Bled – Pokljuka – Bled, ki ga organizator močno priporoča vsem, ki se boste odpravili na Pokljuko. Parkiranje  osebnih vozil obiskovalcev na Rudnem polju namreč ne bo možno. Posebni avtobusi bodo vozili s parkirišča pri blejski športni dvorani vse tekmovalne dni. Prva vožnja bo tri ure pred začetkom prve dnevne tekme, vse nadaljnje pa glede na zapolnitev sedežev oz. približno vsake pol ure.

 

Zabavni program

Na biatlonskem stadionu vas bodo pred, med in po tekmah zabavali znani slovenski glasbeniki in plesne skupine. Po tekmah se bo zabava nadaljevala v gostinskem šotoru v neposredni bližini biatlonskega stadiona. Na Bledu bo v petek in soboto zvečer zbirališče biatlonskih navijačev v Trgovskem centru Bled, Club Stop pa bo odprl vrata tekmovalcem in spremljevalcem tekmovalnih ekip že v četrtek.

 

OK Pokljuka

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.03.2017 | Tečaji in delavnice
Zeliščne tinkture, toniki in osvežilci
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA FILCANJA PIRHOV
28.03.2017 | Tečaji in delavnice
Zeliščne tinkture, toniki in osvežilci
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA FILCANJA PIRHOV
30.03.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA IZDELAVE KREME ZA SONČENJE
30.03.2017 | Kultura
Predstavitev kulturne dediščine vasi Grad in Rečica
01.04.2017 | Kultura
Gledališka predstava Usodna pletna

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo