Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 31.03.2017

jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 25°C
sobota, 01.04.2017
2°C | 23°C
nedelja, 02.04.2017
3°C | 23°C
ponedeljek, 03.04.2017
3°C | 24°C
Opozorila
Četrtek, 30.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
25°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Rebalans pod streho


OBČINSKI SVET

| |
11.07.2013      8:16
A A

Rebalans pod strehoDeli:
Bled - Blejski občinski svet je zasedal na zadnji predpočitniški seji. Osrednja točka je bil drugi rebalans proračuna. V prvi polovici leta je namreč prišlo do sprememb pri realizacij določenih vrst prihodkov, nekaterih virov sploh ne bo možno pridobiti, spremenjena je dinamika prilivov in podobno. Zato je bilo treba poiskati možnosti zmanjšanja določenih postavk tudi na odhodkovni strani. Na žalost se niso mogli izogniti nekaterim neprijetnim ukrepom krčenja sredstev. Na Občini Bled vseeno ocenjujejo, da zato posamezne naloge, ki jih je občina dolžna financirati, ne bodo okrnjene. Rezultat tega je še vedno ohranjeno ravnotežje med predvidenimi prihodki in predvidenimi odhodki. Dejansko so planirani prihodki manjši za približno 300 tisoč evrov, vendar je bilo vmes realiziranih tudi nekaj nepredvidenih prihodkov, tako da je skupni učinek 168.648 evrov manj prihodkov in prav toliko manj odhodkov.

 

Svetniki so med drugim potrdili tudi poročila za lansko leto, in sicer poročila Infrastrukture, ki od letošnje zime ne bo več upravljala s smučiščem Straža, Adriaplina, WTE in Policijske postaje Bled, ki varnost v lanskem letu, kljub povečanju vlomov in tatvin, ocenjujejo kot zelo dobro.

V 1. fazi so potrdili Odlok o javnem redu in miru, ki med drugim prepoveduje tudi popivanje na javnih površinah. V 2. fazi bodo o odloku glasovali na seji v septembru.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8
08.03. - 16.04.2017 | Ostalo
Razstava: Zeleni plaz - včeraj, danes, jutri
08.04.2017 | Kultura
Nekega dne v mestu

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo