Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Dopoldne bo ponekod v notranjosti še oblačno ali zamegljeno. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 19 stopinj C.
4°C | 13°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 14°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 15°C
ponedeljek, 31.10.2016
9°C | 13°C
torek, 01.11.2016
4°C | 7°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Obrazi navdiha - znane melodije in eliksirji ......


NOVICE

| |
04.12.2013      14:41
A A

Obrazi navdiha - znane melodije in eliksirji zgodb - od nostalgije do energijeDeli:

Bled - Modrosti iz preteklosti za nove energije v glasbi, besedi in podobah: najlepši vstop v praznični december s koncertom in z razstavo El-Classic.com in Anomarijo Nušo Mulej.

Kaj se obeta? El.Classic.com obljublja koncert priljubljenih klasik na sodoben način s konceptom in elektronskim ozadjem Aleksandra Arsova, nastopila bosta sopranistka Janja Hvala in saksofonist Matej Kužel,  produkcija Ph RED in Cankarjev dom, kostumografija Sanja Grcić, Firma.

Anamarija Nuša Mulej bo predstavila svoje Obraze navdiha, knjigo in razstavo. Oblikovanje je delo Nataše Artiček, izvedba v glini Zavoda V-oglje in v produkciji Mulej Vizije in Ph RED.  Skozi praznični večer bo cenjene obiskovalke in obiskovalce popeljala Tadeja Zupan Arsov, ki je imela privilegij opazovati nastajanje navdihujočih umetnin: glasbe, knjige in razstave. 

Koncert prinaša antologijsko klasiko in z njo nostalgijo iz preteklosti. Nastopili bodo glasbeniki, ki so si upali pogledati za togo poškrobljene ovratnike skladateljev. Priljubljene skladbe iz baroka, romantike, klasicizma in bližnje preteklosti bodo zaživele v energični kombinaciji elektronske godbe, igrive jazzovske improvizacije na saksofonu in božanskega opernega glasu Janje Hvala. Skladbe bodo povezale kratke anekdote o glasbenikih, ki so z občudovanja vredno vztrajnostjo gojili svoj talent skozi leta, desetletja ne sprejemanja, truda, trde okolice. Da so obstali še danes in postali naš ... navdih.

Razstava: V harmoničnih krogih se spajajo unikatne risbe Anamarije Nuše Mulej ter misli in aforizmi z vsega sveta, tudi avtoričini. Povezani so v mogočne zlate podobe in dragoceno darilno knjigo z naslovom Obrazi navdiha. Avtorica nas s knjigo, z eliksirji zgodb in s podobami zapelje v srčni ples ustvarjalnosti, v uvid lastnih virov in uresničevanje neskončnih možnosti. S pomočjo njenega intuitivnega vodenja, utemeljenega v nevrolingvističnem programiranju (NLP), nam ta mojstrica navdiha omogoči, da se presenetljivo uzremo kot mogočni stvaritelji, za dobro sebe in okolice, zdaj in v prihodnosti. Da se zavemo, da obstajamo kot ... navdih.

Avtorica izkupiček od prodaje knjig in spremljevalnih izdelkov namenja za sklad za izobraževanje in šport mladih nadarjenih.

 

Dogodek bo 5. decembra ob 17h.

Anamarija Nuša Mulej

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
02.11. - 05.11.2016 | Tečaji in delavnice
POČITNIŠKE DELAVNICE ZA OTROKE
03.11. - 05.11.2016 | Šport
HOKEJSKI TURNIR EVROPSKI IZZIV BLED 2016
04.10.201 | Tečaji in delavnice
VADBA ZA HRBTENICO
02.11. - 05.11.2016 | Tečaji in delavnice
POČITNIŠKE DELAVNICE ZA OTROKE
03.11. - 05.11.2016 | Šport
HOKEJSKI TURNIR EVROPSKI IZZIV BLED 2016
04.10.201 | Tečaji in delavnice
VADBA ZA HRBTENICO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo