Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

delno oblačno
Ponoči bo povečini jasno, le v vzhodni in deloma osrednji Sloveniji bo več oblačnosti, ponekod bodo možne tudi krajevne padavine.
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
8°C | 23°C
sobota, 27.05.2017
11°C | 25°C
nedelja, 28.05.2017
9°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Jubilejno 10. silvestrovanje za otroke na ......


NOVICE

| |
29.11.2015      00:04
A A

Jubilejno 10. silvestrovanje za otroke na BleduSilvestrovanje na starem prizorišču.
Silvestrovanje na starem prizorišču.
Deli:

Konec leta 2006 smo se trije prijatelji odločili organizirati 1. silvestrovanje za otroke na Bledu. Prireditev smo takrat s pomočjo gospe Cvetke Vrzič organizirali v blejskem Trgovskem centru. Približno 200 zadovoljnih obiskovalcev je bil razlog, da smo nadaljevali tudi leto kasneje, ko je Trgovski center Bled zaradi številnih obiskovalcev že dobesedno pokal po šivih. In tako je bilo vse do lani, ko smo prireditev preselili v Ledeno dvorano. Prireditev je skozi leta dobivala številne pozitivne spremembe in nadgradnje. Več let smo za uspešno izvedbo in za zagotovitev 1000-ih daril nekateri zalagali lastna sredstva. Menjavala so se imena glavnih organizatorjev in soorganizatorjev, a duša prireditve ostajamo isti z enakim ciljem: Na silvestrovo pripraviti za otroke in družine nepozabno doživetje. Tako za domačine kot tudi za blejske goste.


S številnimi prijatelji in prostovoljci smo zadnjih devet mrzlih silvestrskih dni preživeli na prizorišču prireditve pri pripravi vsega potrebnega za uspešno izvedbo. In tako bo tudi letos. Jubilejno 10. silvestrovanje za otroke, ki je že v svoji drugi izvedbi leta 2007 postalo največja tovrstna prireditev v Sloveniji, bo tokrat v Praznični zimski vasi na okrašeni Jezerski promenadi.


Za ta okrogli jubilej pripravljamo Občina Bled in Turizem Bled najbogatejši program doslej. Glavna zvezda na prazničnem odru bo pevka za otroke Romana Kranjčan, za glasbo pa bodo skrbele še: Ula Ložar - predstavnica Slovenije na Otroški Euroviziji 2014, Ana Skumvač - zmagovalka M kategorije festivala Blejski zlati mikrofon 2015 in mlade pevke Glasbenega studia Osminka. Za zagotavljanje ''javnega reda in miru'' bosta zadolžena miličnika na hoduljah iz teatra Cizamo. Skoraj čisto pravi dinozaver Mikec bo otrokom dovolil, da se bodo z njim fotografirali. Dedek Mraz nam je skupaj z njegovim spremstvom obljubil spektakularen prihod. Na prizorišču bo tako kot vsako leto obdaril 1000 otrok, zato ne sme manjkati nihče …


Priporočamo pravočasen prihod v Praznično zimsko vas. Parkirajte na parkiriščih Seliše (bivše Vezenine) in na parkiriščih ob Seliški cesti. Uraden začetek programa bo ob 15. uri, že pol ure prej pa bosta za animacijo in zabavo skrbela moderatorja dogodka Janja in Jan iz gledališča Smejček. Skupaj bomo simbolično odštevali zadnje sekunde starega leta in se posladkali s torto velikanko iz slaščičarne Zima (bivši Šmon).

Ob tej priložnosti vabimo vse, ki bi na dan dogodka želeli po svojih močeh pomagati pri pripravi daril in prizorišča ali skrbeti za nemoten potek na sami prireditvi, da se javijo na 041-710-970 ali na toni.bled@siol.net. Veseli bomo vaše pomoči.

Našim prošnjam za pomoč so že prisluhnili: Krajevna skupnost Bled, Jakinet group – grafični center, Cut Bled in Slaščičarna Zima. Za pogostitev prostovoljcev se je prošnji prijazno odzval Grill Babji zob, za pogostitev nastopajočih pa Hotel Lovec - Grill, Gostilna pri Planincu, Oštarija Moskva in picerija Briksen. Vsem ISKRENA HVALA.

Letos bo zagotovo dodana vrednost dogodku tudi nova lokacija, okrašena in s stojnicami bogata Praznična zimska vas ter posebej za to jubiljeno priložnost okrašeni praznični oder. Zato ne zamudite priložnosti in pravočasno pripeljite otroke ter uživajte skupaj z njimi v ponudbi in programu. Več o prireditvi na  www.silvestrovanje-bled.si.

Toni Mežan, podžupan občine Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.05.2017 Ni kategorije
Počitniški program v Medgeneracijskem centru Bled
24.05.2017 | Umetnost
Slikanje z akrilnimi barvami
24.05.2017 | Umetnost
Slikanje z akrilnimi barvami
25.05.201 | Tečaji in delavnice
VODEN SPREHOD OB BLEJSKIH VILAH
25.05.2017 | Kultura
Odprtje razstave Narodni parki - v skrbi za naravo
01.05. - 31.05.2017 | Tečaji in delavnice
DOGODKI V MESECU MAJU V MEDGENERACIJSKEM CENTRU NA BLEDU
01.05. - 31.05.2017 | Tečaji in delavnice
DOGODKI V MESECU MAJU V MEDGENERACIJSKEM CENTRU NA BLEDU
24.05.2017 Ni kategorije
Počitniški program v Medgeneracijskem centru Bled
24.05.2017 | Umetnost
Slikanje z akrilnimi barvami
24.05.2017 | Umetnost
Slikanje z akrilnimi barvami
25.05.201 | Tečaji in delavnice
VODEN SPREHOD OB BLEJSKIH VILAH
25.05.2017 | Kultura
Odprtje razstave Narodni parki - v skrbi za naravo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo