Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
1°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-5°C | 11°C
ponedeljek, 27.02.2017
-3°C | 15°C
torek, 28.02.2017
2°C | 15°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
1°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice €nergija

Električno kolo tudi za Bled


€NERGIJA

| |
08.07.2014      00:01
A A

Električno kolo tudi za BledDeli:

Družba Elektro Gorenjska je jubilejno 50. obletnico praznovala skladno s trajnim prizadevanjem podjetja – skrbjo za zanesljivo in kakovostno oskrbo z električno energijo ter z aktivnim prizadevanjem za ohranjanje okolja. Včeraj so na zaključnem dogodku pripravili okroglo mizo na temo gorenjske trajne mobilnosti, v želji povezovanja v prizadevanjih za čistejše okolje, pa so vsem 17-im gorenjskih občinam, v katerih skrbijo za zanesljivo in kakovostno oskrbo z električno energijo, podarili električno kolo.

 

Elektro Gorenjska že 50 let soustvarja razvoj Gorenjske z zanesljivo in kakovostno oskrbo električne energije ter z vlaganji v infrastrukturo. Podjetje je z razvojem in vzdrževanjem elektrodistribucijskega omrežja ter v prizadevanjih za skladen in trajnosten razvoj Gorenjske zelo vpeto v lokalno okolje in lokalne skupnosti. Ravno tej vrednoti so v podjetju namenili krovno pozornost ob zaključku praznovanja 50. letnice. V podjetju verjamejo, da je le skladen in trajnosten razvoj ključen za Gorenjsko regijo ter ohranjanje okolja. Zato so ob tej priložnosti pripravili okroglo mizo »Soustvarjanja trajnosti Gorenjske«, s ciljem, da vsi akterji razvoja Gorenjske regije prepoznajo pomen trajnostne mobilnosti ter to vrednoto v medsebojnem tesnem sodelovanju tudi aktivnejše uresničujejo.

 

Na okrogli mizi so sodelovali predsednik Elektra Gorenjska, mag. Bojan Luskovec, župan občine Žirovnica, Leopold Pogačar, direktorica Zavoda za turizem Kranj, Natalija Polenec in profesionalni kolesar svetovnega slovesa Matej Mohorič. Govorci so se strinjali, da je skladen trajnostni razvoj ključen za Gorenjsko regijo ter da je ključ v sodelovanju med vsemi akterji. Le sodelovanje občin, podjetij, turističnih in športnih organizacij ter vseh prebivalcev Gorenjske bo tisto, ki ne bo le ohranilo čudovite Gorenjske, pač pa tudi pospešilo skladen razvoj regije. 

 

Zaključek 50. obletnice v znamenju dobrodelnosti

Ob zaključku dogodka je predsednik uprave v imenu družbe Elektro Gorenjska 17-im Gorenjskim občinam podaril električna kolesa z zavezo po nadaljnjem aktivnem soustvarjanju trajnostne mobilnosti in razvoja Gorenjske. Mag. Bojan Luskovec (predsednik uprave Elektro Gorenjska, d. d): »50 let je za podjetje Elektro Gorenjska velik dosežek, ki ga moramo spoštovati in ceniti. V času krize in slabih novic smo lahko ponosni na svoje uspehe in uspešno delovanje podjetja. Le preko sodelovanja z lokalnimi skupnostmi pa lahko uspešno zgodbo tudi gradimo naprej, zato nam je mar za prihodnost, naše zanamce in čisto okolje.«

 

Elektro Gorenjska
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6
25.02.2017
Danes ni dogodkov.
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
28.02.2017 | Družabni dogodki
PUSTNO RAJANJE ZA OTROKE
03.03.2017 | Tečaji in delavnice
IZZIVI IN UGANKE
03.03.2017 | Kultura
Goljata čakam
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
28.02.2017 | Družabni dogodki
PUSTNO RAJANJE ZA OTROKE
03.03.2017 | Tečaji in delavnice
IZZIVI IN UGANKE
03.03.2017 | Kultura
Goljata čakam

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo