Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedeljo, 31.08.2014

oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, nekoliko več sonca bo v južnih krajih. Čez dan bo še povečini suho. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C. Ob morju bo proti večeru zapihal zmeren jugo.
13°C | 24°C
ponedeljek, 01.09.2014
11°C | 15°C
torek, 02.09.2014
12°C | 16°C
sreda, 03.09.2014
11°C | 24°C
četrtek, 04.09.2014
13°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 31. avgust 2014, ob 10. uri
Danes ponoči bodo ob prehodu izrazite hladne fronte možna neurja z nevihtami, dolgotrajnejšimi nalivi in sunki vetra. V drugem delu noči bo zapihal močan severni do severovzhodni veter. Sunki severnega vetra na območju Tržaškega zaliva, vzdož Karavank ter severnega Posočja in sunki burje na Primorskem bodo lahko presegali 100 km/h. Drugod po Sloveniji, predvsem na nekoliko višje ležečih območjih, bo veter v sunkih lahko presegal 70 km/h.
13°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Čistili so tudi prepadno grajsko skalo


NOVICE

| |
05.04.2012      8:36
A A

Čistili so tudi prepadno grajsko skalo


Ob čistilni akciji so čistili tudi grajsko skalo.


Deli z ostalimi:

Ko pride pomlad vse skupaj vzbrsti, zacveti…na plan pa pokukajo tudi smeti. Urejanja in čiščenja okolice so se ob letošnji vseslovenski čistilni akciji lotili tudi pri Zavodu za kulturo Bled. Najprej je padlo nekaj suhih dreves, ki so zastirala pogled na Blejski grad in povzročala tudi krušenje grajske skale.

 

Dela je pod nadzorom Janeza Petkoša, predsednika komisije za izvajanje odloka o javnih zelenih površinah na Bledu,  izvedlo podjetje GG Bled. Jamarji Društva za raziskovanje jam Bled in Jamarskega društva Simon Zima iz Gorij pa so v sklopu rednega čiščenja in vseslovenske čistilne akcije lepo očistili grajsko skalo, je sporočil Marjan Zupan z Zavoda za kulturo Bled.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Številka: 4/2013
Izšla: 26.04.2013
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Zadnji video posnetki Preglej vse