Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno jasno
Danes bo razmeroma sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Popoldne tu in tam ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem dopoldne šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
13°C | 24°C
petek, 26.05.2017
11°C | 26°C
sobota, 27.05.2017
11°C | 28°C
nedelja, 28.05.2017
13°C | 28°C
ponedeljek, 29.05.2017
12°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice ......


OSTALO

| |
24.02.2015      18:08
A A

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice obiskalo Famo


Na povabilo Trgovskega podjetja Fama je Vipavo 10. februarja obiskalo vodstvo Podjetniško trgovske zbornice pod vodstvom direktorice mag. Vide Kožar.


Deli:

Skupaj z Izvršilnim odborom zbornice so si najprej ogledali Trgovski center Fama, nato pa še nov logistični center Fame v Vrhpolju pri Vipavi. Direktor Aleksander Lemut je predstavil načrte podjetja in poudaril, da z novimi prostori podjetje načrtuje prodor na celoten slovenski trg. V Sloveniji so namreč ostali samo še trije prehrambni trgovci, ki se ukvarjajo tudi z veleprodajo in sicer Mercator, Tuš in lokalno Fama Vipava na področju Primorske. Po Agrokorjevem nakupu Mercatorja pa se v trgovini Slovenije dogajajo velike spremembe in potrebno se je ustrezno odzvati. In prav temu je bila posvečena seja Izvršilnega odbora PTZ pod vodstvom Jožeta Venclja, ki je potekala v Vipavskem hramu. Člani so bili enotni, da se morajo vsi preživeli manjši trgovci tesneje povezati, če hočejo v novih razmerah preživeti na trgu. Fama Vipava si že dalj časa prizadeva, da bi prišlo do tesnejšega sodelovanja. Ponudili so svoje znanje in potenciale, da se ta proces končno začne uresničevati tudi v praksi. Izvršilni odbor zbornice je soglasno potrdil predlagani operativni načrt aktivnosti, ki so tudi že stekle.

Vse goste je nato sprejel še predsednik uprave kleti Agroind Vipava Boris Jež in razkazal prostore naše največje kleti. Na degustaciji vin pa sta največje navdušenje požela naš avtohtoni zelen in rumeni muškat.

RL
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 186
Izšla: 26.04.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.