Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
5°C | 13°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 13°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
4°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
5°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice ......


OSTALO

| |
24.02.2015      18:08
A A

Vodstvo Podjetniško trgovske zbornice obiskalo Famo


Na povabilo Trgovskega podjetja Fama je Vipavo 10. februarja obiskalo vodstvo Podjetniško trgovske zbornice pod vodstvom direktorice mag. Vide Kožar.


Deli:

Skupaj z Izvršilnim odborom zbornice so si najprej ogledali Trgovski center Fama, nato pa še nov logistični center Fame v Vrhpolju pri Vipavi. Direktor Aleksander Lemut je predstavil načrte podjetja in poudaril, da z novimi prostori podjetje načrtuje prodor na celoten slovenski trg. V Sloveniji so namreč ostali samo še trije prehrambni trgovci, ki se ukvarjajo tudi z veleprodajo in sicer Mercator, Tuš in lokalno Fama Vipava na področju Primorske. Po Agrokorjevem nakupu Mercatorja pa se v trgovini Slovenije dogajajo velike spremembe in potrebno se je ustrezno odzvati. In prav temu je bila posvečena seja Izvršilnega odbora PTZ pod vodstvom Jožeta Venclja, ki je potekala v Vipavskem hramu. Člani so bili enotni, da se morajo vsi preživeli manjši trgovci tesneje povezati, če hočejo v novih razmerah preživeti na trgu. Fama Vipava si že dalj časa prizadeva, da bi prišlo do tesnejšega sodelovanja. Ponudili so svoje znanje in potenciale, da se ta proces končno začne uresničevati tudi v praksi. Izvršilni odbor zbornice je soglasno potrdil predlagani operativni načrt aktivnosti, ki so tudi že stekle.

Vse goste je nato sprejel še predsednik uprave kleti Agroind Vipava Boris Jež in razkazal prostore naše največje kleti. Na degustaciji vin pa sta največje navdušenje požela naš avtohtoni zelen in rumeni muškat.

RL
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 183
Izšla: 27.01.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5
25.02.2017 | Kultura
Ilustracije treh

Bodite prvi pri oddaji mnenja.