Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-4°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-4°C | 10°C
torek, 24.01.2017
-3°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
-1°C | 7°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 10°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Prvi oratorij v Kamnjah


VERSKE

| |
02.09.2014      10:47
A A

Prvi oratorij v Kamnjah


Letošnje počitnice smo v Kamjah začeli s prvim oratorijem. Ob pomoči župnika Rafka Klemenčiča smo mladinci več mesecev pripravljali program, ki je moral otroke polno zaposliti in jim predstaviti apostola Petra, ki je bil izbran za glavno osebo oratorija. Tako smo skozi igro in ustvarjalne delavnice spoznali njegovo delo in življenje.


Deli:

Vsako jutro smo animatorji otroke pričakali s krajšo igro, ki je nosila misel, ki nas je vodila skozi dan. Ker nam prvi dan vreme ni bilo naklonjeno, je bilo dopoldne namenjeno ustvarjalnim delavnicam, kjer smo izdelovali ribiške palice in magnetne ribe. Popoldne pa smo namenili 'Veliki igri', sestavljeni iz več iger.

Drugi dan oratorija je bil namenjen pohodu na bližnji sv. Pavel. Pot smo animatorji popestrili z igricami in bansi. Na vrhu pa so kosilu sledile nove igre. Pot proti Gojačam, kjer smo se udeležili svete maše, je zaznamoval lov na zaklad.

Tretji in zadnji dan oratorija smo dopoldan namenili različnim delavnicam. Sončno popoldne pa smo namenili težko pričakovanim vodnim im tudi blatnim igram na travniku za župniščem.

Ob koncu smo si animatorji oddahnili in zadovoljno gledali na odlično uspeli prvi oratorij, za katerega pa vsi upamo, da ne bo zadnji.

Andraž Rijavec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.
28.01.2017 | Družabni dogodki
Koncert skupine: Ottone Pesante (ITA)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.