Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
7°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
15°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zmagovalke mednarodnega turnirja v Delnicah


ŠPORT

| |
22.01.2016      12:54
A A

Zmagovalke mednarodnega turnirja v Delnicah


Ajdovska dekleta do 17 let (letnika '99 in mlajše) so se okitila z naslovom zmagovalk drugega mednarodnega malonogometnega turnirja Tin Grgurić v Delnicah na Hrvaškem! Potem ko so v lanskoletni izvedbi memoriala prišle do visokega tretjega mesta, so tokrat premagale vso konkurenco in se zasluženo veselile svoje prve turnirske zmage!


Deli:

Mlade Hčere burje so med tekmovanjem premagale vrstnice Delnic, Istre in Rijeke ter se s stoodstotnim izkupičkom prebile v finale, kjer so še enkrat pokazale premoč nad Rijeko in zanesljivo osvojile naslov prvakinj. Naše nogometašice so slavile v vseh petih tekmah, s čimer so si ob učinkoviti in všečni igri priborile tudi prehodni pokal, ki ga bodo lahko branile prihodnje leto, na že 3. izvedbi turnirja. Ob tem dodajmo, da je bila za najboljšo igralko turnirja proglašena naša virtuozinja Izabela Križaj!
Za Ajdovščino so nastopale: Ana Velikonja, Greta Garbari, Šejla Čibukčić, Anja Žvokelj, Andreja Winkler, Izabela Križaj, Nina Ipavec in Sara Ušaj.

Čestitke ekipi za njen uspeh in odlično promocijo ajdovskega dekliškega nogometa, zahvaljujemo pa se tudi podjetju Stopar PGM, ki nam je omogočilo prevoz na turnir.
Luka Kompara

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 179
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.