Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-2°C | 6°C
sobota, 19.01.2017
2°C | 6°C
nedelja, 21.01.2017
-7°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2017
-5°C | 10°C
torek, 23.01.2017
-5°C | 11°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvi v zimski ligi v Kobjeglavi


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
23.03.2015      17:15
A A

Prvi v zimski ligi v Kobjeglavi


Balinarski klub Hrast iz Kobjeglave prireja vsako leto zimsko ligo v balinanju v športni dvorani v Kobjeglavi.


Balinarski klub Podskala iz Vipave, z leve Franc Kranjc, Jože Petrič, Silvo Fabčič, Sandi Marc, Jože Turk, manjkajoči: Drago Čuk in Branko Komel
Balinarski klub Podskala iz Vipave, z leve Franc Kranjc, Jože Petrič, Silvo Fabčič, Sandi Marc, Jože Turk, manjkajoči: D...
Deli:
Letos je nastopilo 9 ekip iz kraške ter vipavske regije (Burja - Lozice, Podskala - Vipava). Tekmovanje je potekalo po dvokrožnem sistemu, med katerimi je prvo mesto osvojil Balinarski klub Podskala iz Vipave, ki je v finalu kar z 8:0 premagal domači Balinarski klub Hrast. Sledila je podelitev pokalov za prva tri mesta in na koncu še pogostitev z dobro kapljico domačega terana in kraškega pršuta.

Balinarji kluba Podskala, pa so ponosni še zaradi enega dogodka. Pred dnevi sta športni zvezi Ajdovščina in Vipava podelili priznanje balinarju Silvu Fabčiču za življenjsko delo. Njegovi najboljši sezoni sta bili leta 1987 in 1988, danes pa kot veteran še vedno aktivno sodeluje v BK Podskala. Priznanje mu je izročil Iztok Čop, podpredsednik Olimpijskega komiteja Slovenije in nekdanji svetovni in olimpijski veslaški prvak.


SF in SM

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.