Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
14°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvi v zimski ligi v Kobjeglavi


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
23.03.2015      17:15
A A

Prvi v zimski ligi v Kobjeglavi


Balinarski klub Hrast iz Kobjeglave prireja vsako leto zimsko ligo v balinanju v športni dvorani v Kobjeglavi.


Balinarski klub Podskala iz Vipave, z leve Franc Kranjc, Jože Petrič, Silvo Fabčič, Sandi Marc, Jože Turk, manjkajoči: Drago Čuk in Branko Komel
Balinarski klub Podskala iz Vipave, z leve Franc Kranjc, Jože Petrič, Silvo Fabčič, Sandi Marc, Jože Turk, manjkajoči: D...
Deli:
Letos je nastopilo 9 ekip iz kraške ter vipavske regije (Burja - Lozice, Podskala - Vipava). Tekmovanje je potekalo po dvokrožnem sistemu, med katerimi je prvo mesto osvojil Balinarski klub Podskala iz Vipave, ki je v finalu kar z 8:0 premagal domači Balinarski klub Hrast. Sledila je podelitev pokalov za prva tri mesta in na koncu še pogostitev z dobro kapljico domačega terana in kraškega pršuta.

Balinarji kluba Podskala, pa so ponosni še zaradi enega dogodka. Pred dnevi sta športni zvezi Ajdovščina in Vipava podelili priznanje balinarju Silvu Fabčiču za življenjsko delo. Njegovi najboljši sezoni sta bili leta 1987 in 1988, danes pa kot veteran še vedno aktivno sodeluje v BK Podskala. Priznanje mu je izročil Iztok Čop, podpredsednik Olimpijskega komiteja Slovenije in nekdanji svetovni in olimpijski veslaški prvak.


SF in SM


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 179
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.