Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
2°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-3°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 9°C
nedelja, 22.01.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 16h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
2°C
5°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Peti Kamplc Enduro na Javorniku


ŠPORT

| |
12.06.2014      7:47
A A

Peti Kamplc Enduro na Javorniku


V nedeljo, 8. junija 2014, se v MountainBikeParku Javornik odvijal že 5. Kamplc Enduro. Tokrat je bila to 3. postaja Sloenduro serije.


Deli:

Na Javorniku se je pomerilo nekaj manj kot sto tekmovalcev iz Slovenije, Hrvaške, Italije, Madžarske, Avstrije ter celo Belgije in Romunije. S petimi etapami in približno 1500 metri višinske razlike je najhitreje opravil Nejc Rutar (Unior Tools Team) in tako še okrepil vodstvo v skupnem seštevku Sloendro serije. Drugo mesto je zasedel Kristjan Medvešček iz Plav, ter Korošec Peter Mlinar (oba vozita za ajdovski Črn trn - Blackthorn GT). Četrto mesto je zasedel Ajdovec Andrej Bratina, ki ne vozi za noben klub, z opremo pa ga podpira Kamplc shop. Isti vrstni red je bil tudi v kategoriji 20 - 29 let.
Med dekleti je zmago slavila Ana Zupan (Energijateam.com), ki je očitno dobro okrevala po poškodbi. Najhitrejši mladinec je bil Jan Štucin (Pedal), Jona Furlan iz Ajdovščine (Kamplc Racing Team) se je zavihtel na tretjo stopničko.
V kategoriji od 30 - 39 let je bil najhitrejši Robi Kordež (Orbea Geax), drugo mesto je zasedel domačin Sebastjan Stres (Kamplc Racing Team). V najstarejši kategoriji je na najvišjo stopničko stopil Aleš Pelčar, na tretjo pa Martin Brus (Kamplc racing team).
Za Kamplc racing team so nastopili še Janez Praček, ki je zasedel absolutno 17. mesto ter 4. v kategoriji 30 – 39, Blaž Černigoj je bil 27., Domen Nagode 37., Jakob Premrn 50., Erik Pleško 62., David Filipovič pa je po padcu na žalost odstopil.

Nejc Bole
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.