Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Danes bo precej jasno, le v osrednji in južni Sloveniji bo zjutraj in deloma dopoldne še nekaj predvsem nizke oblačnosti. Čez dan bo nastajala plitva kopasta oblačnost. Na Primorskem bo pihala večinoma zmerna burja, ki bo popoldne slabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem do 13 stopinj C.
5°C | 13°C
nedelja, 26.02.2017
-2°C | 14°C
ponedeljek, 27.02.2017
-2°C | 14°C
torek, 28.02.2017
3°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 25.2.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometne poletne počitnice za dekleta


ŠPORT

| |
20.05.2015      11:43
A A

Nogometne poletne počitnice za dekleta


V popestritev prvih počitniških dni, Športno društvo Slano blato iz Lokavca skupaj z Nogometno šolo Ajdovščina, organizira Nogometni tabor za dekleta, stara med 6 in 13 let (dobrodošla tudi kakšno leto starejša).


Deli:

Nogomet za dekleta na zgornjevipavskem, vsekakor ni več neznanka. V letošnji sezoni 2014/15 je Nogometna šola Ajdovščina v svoje vrste privabila že okrog 40 deklic in mladink, poleg njih pa še ekipo članic.

Še posebej razveseljuje dejstvo, da od letos dalje trenira tudi ekipa mlajših deklic, od katerih so se nekatere z nogometno igro prvič resneje srečale na nogometnem taboru za dekleta 2014. Prav pozitivni odzivi pa so nas spodbudili, da nogometni tabor pripravimo tudi letos.

Tabor bo potekal od 6. do 10. julija na travnatem igrišču v Lokavcu, od 9.00 zjutraj pa do 17.00 popoldne. Dekleta se bodo v petih dneh pod vodstvom usposobljenih trenerjev lahko spoznala z osnovami nogometne igre oziroma nadgradila že usvojene nogometne veščine, poleg tega pa bo poskrbljeno tudi za spremljevalni program, kot je na primer obisk ajdovskega bazena.

Vsa dekleta, ki bi želela aktivno preživeti del počitnic, vabimo, da si več o taboru preberete na spletni strani ŠD Slano blato: www. slano-blato.appspot.com. Lepo vabljena.

bpk

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!