Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

pretežno jasno
Popoldne bo sončno. Ponekod bo pihal šibak veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29 stopinj C.
13°C | 28°C
torek, 30.05.2017
14°C | 28°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 29°C
četrtek, 01.06.2017
14°C | 28°C
petek, 02.06.2017
15°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Niz uspehov mlajših in starejših deklic ŽRK ......


ŠPORT

| |
28.06.2014      9:13
A A

Niz uspehov mlajših in starejših deklic ŽRK Mlinotest


Čeprav se je rokometna tekmovalna sezona 2013/14 že zaključila, pa mlade rokometašice ŽRK Mlinotest ne mirujejo. Od konca maja do sredine junija so se pod vodstvom trenerja Jurka Pergarja udeležile več turnirjev, na katerih so, kot smo že navajeni, dosegle izjemne uspehe.


Deli:

Čisto zadnji dan maja so na mednarodnem turnirju v Ilirski Bistrici mlajše deklice dosegle tretje mesto; že dan pozneje, 1. junija, je v Ljubljani potekalo razigravanje za državne prvakinje Slovenije, na katerem so blie Ajdovke četrte, 8. istega meseca pa so na mednarodnem turnirju v Rovinju visoko dvignile pokal za prvo mesto, ki so ga dosegle brez poraza. V finalu tega turnirja so premagale tudi državne hrvaške prvakinje v mini rokometu.

Tik pred počitnicami pa so se, preden odidejo na zasluženi počitek po zelo uspešni sezoni, na petdnevnem mednarodnem turnirju v Opatiji mlajše deklice prebile v finale in dosegle drugo mesto, starejše pa so v polfinalu zmagale in se veselile tretjega mesta.

Omeniti velja, da so bile na omenjenih turnirjih ajdovske rokometašice uspešne tudi kot posameznice in prejele tudi mnoga priznanja za najboljšo igralko, strelko ali vratarko.

bpk

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.