Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Ponekod na zahodu je možen občasen rahel dež. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
7°C | 15°C
torek, 25.04.2017
10°C | 16°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Mitja Velikonja v Odboru za skoke


ŠPORT

| |
22.11.2012      9:45
A A

Mitja Velikonja v Odboru za skoke


Avtor Danilo Pudgar: Spomladi sem kot član Smučarskega društva Ajdovščina, zaradi časovne stiske in poškodbe, podal odpoved na članstvo v Odboru za skoke in nordijsko kombinacijo (NK). Proti koncu poletja pa je bil na moje mesto, izmed dveh kandidatov Notranjsko ljubljanske regije, izbran in potrjen z večino Mitja Velikonja, član nordijske sekcije Društva Gora. Seveda mu čestitamo!


Mtija Velikonja v Planici
Mtija Velikonja v Planici
Deli:

Da bi tukajšnja okolica in bralci bolje razumeli pomen dela v Odboru za skoke in  nordijsko kombinacijo  pri Smučarski zvezi Slovenije,  bom povedal nekaj besed o tem. To je organizacija, ki odloča o najpomembnejših stvareh v delovanju in v razvoju s področja skokov in nordijske kombinacije.  Odbor odloča o sestavah vseh reprezentanc, potrjuje oziroma sprejema programe treningov in tekmovanj s finančno konstrukcijo, potrjuje tekmovalne sisteme in koledarje za vse kategorije tekmovalcev, sprejema sklepe o razvoju objektov, opreme in drugega materiala. Skratka, odloča o vseh pomembnih vprašanjih s področja teh dveh nordijskih disciplin ter na koncu sezone sprejema oziroma potrjuje vsa poročila o pretekli sezoni.

 

Na koncu Odbor pripravi še vsa potrebna poročila za potrditve, ki jih izvaja Zbor za skoke in NK (ki se sestaja redkeje), kjer so zbrani vsi predstavniki klubov, ki se v Sloveniji ukvarjajo s skoki in NK. Naj povem še to, da je Odbor za skoke in NK odskočna deska vsem funkcijam pri SZS ter nadaljnje pri FIS - u.

 

Mitja Velikonja je v smučarsko skakalnih vodah vse od otroštva in temu posveča ves svoj prosti čas, energijo in dobro voljo, zato smo ga h kandidaturi z veseljem podprli ter mu stali ob strani, tako žena Valentina ter prvorojenka Mia Lara ter člani ŠD Ajdovščina, društva Gora, SK Ponikve, SSK Logatec ter predstavniki nekateri drugih klubov.

 

Vsekakor želim Mitji uspešno delovanje v Odboru, v kar ne dvomim, saj so mu skoki druga ljubezen.

 

Danilo Pudgar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 185
Izšla: 31.03.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
April 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.03.2017 | Umetnost
Aleksij Kobal: Barvna stran teme
28.04.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Sara Renar
24.03.2017 | Umetnost
Aleksij Kobal: Barvna stran teme
28.04.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Sara Renar
29.04.2017 | Družabni dogodki
Hardcore v žilo: Mališa Bahat, Mysery for a living in Nailed in
03.03. - 30.11.2017 | Tečaji in delavnice
PREDAVANJA IN DELAVNICE PREDELAVE SADJA, ZELIŠČ V UČNEM CENTRU BRJE 2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.