Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Meddruštveno tekmovanje v skokih


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
10.03.2015      13:38
A A

Meddruštveno tekmovanje v skokih


V nedeljo, 1. marca, smo v klubu SK POK na Otlici v Petrgaluski dolini organizirali drugo meddruštveno tekmovanje v smučarskih skokih.


Deli:
Tekmovanja se je udeležilo 30 tekmovalcev iz šestih različnih klubov in društev po Sloveniji. Največjo udeležbo je imel seveda domači klub, ki je nastopal kar z desetimi skakalci. Tekmovali so v osmih različnih starostnih kategorijah. Na tekmovanju so vsi prejeli bogate nagrade, diplome, prvi trije seveda medalje, začetniki in veterani pa še pokale. Posebej pa smo bili veseli obiska direktorja smučarske zveze Slovenije Jurija Žureja, župana občine Ajdovščina Tadeja Beočanina ter svetnikov Angela Vidmarja, Matjaža Bajca ter Jordana Polanca, ki je hkrati opravljal tudi zdravniško službo.

V težkih vremenskih pogojih smo člani SK POK z veliko vloženega truda in s pomočjo prostovoljcev uredili skakalnico, tako da je bila varna in je dovoljevala tudi dolge skoke. Vreme nam letos res ni bilo naklonjeno, vendar smo s svojo trmo in energijo le uspeli zastavljeni cilj izpeljati. Pohvale smo prejemali tako od tekmovalcev kot obiskovalcev ter trenerjev drugih klubov. Presenečen sem, da imamo tako podporo predvsem s strani drugih klubov, saj delujemo šele dve leti. Pa vendarle vsi priznavajo, da je zdrava konkurenca tudi dobra konkurenca. Veliko število tekmovalcev sta poleg domačega kluba imela še SSK Alpina-Žiri in SSK Logatec, kar nakazuje, da je sodelovanje s temi klubi res na lepem in vrhunskem nivoju.

V najmlajših kategorijah začetnikov sta slavila Zala Likar (SK POK) in Ožbej Gruden (SD Ajdovščina), pri dečkih do 9 let je prepričljivo ugnal konkurenco Teo Krivec (SK POK), pri deklicah do 9 let je zmagala Ela Krapež (SK POK), pri dekletih do 11 let Jerica Jesenko (SSK ŽIRI), pri dečkih iste starostne kategorije Nik Stržinar (SSK Žiri), pri dekletih do 13 let Sanja Krivec (SK POK), pri dečkih do 15 let Miha Bizjak (SK POK), v kategoriji veteranov pa Ivan Krapež (SK POK). Naj omenim še odlične uvrstitve ostalih naših tekmovalcev, pri začetnikih Tilen Likar 2. mesto, Jure Polanc 4. mesto ter v kategoriji dečkov do 9 let, kjer je bila konkurenca daleč največja odlično 5. mesto Jaka Leban ter 3. mesto Benjamin Plesničar v kategoriji veteranov.

Obiskovalci in tekmovalci so se, ob odlični kuhinji in bogatem srečelovu, dobre volje zadrževali na prizorišču ter nam tako pomagali tekmovanje izpeljati še boljše. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo še vsem našim zvestim sponzorjem in donatorjem ter klubskim in ostalim prostovoljcem, brez katerih bi težko izpeljali tako tekmovanje.

Mitja Velikonja
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 185
Izšla: 31.03.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
28.04.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Sara Renar
01.05. - 02.05.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Anne m. Christiansen + Pacino
05.05. - 06.05.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Buran
06.05. - 07.05.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Canine
28.04.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Sara Renar
29.04.2017 | Družabni dogodki
Hardcore v žilo: Mališa Bahat, Mysery for a living in Nailed in
01.05. - 02.05.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Anne m. Christiansen + Pacino
03.03. - 30.11.2017 | Tečaji in delavnice
PREDAVANJA IN DELAVNICE PREDELAVE SADJA, ZELIŠČ V UČNEM CENTRU BRJE 2017
05.05. - 06.05.2017 | Družabni dogodki
Koncert: Buran

Bodite prvi pri oddaji mnenja.