Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

pretežno jasno
Popoldne se bo marsikje po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije zadrževala megla ali nizka oblačnost, ki sega do nadmorske višine okoli 800 m. Drugod bo precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do -1, v višje ležečih krajih malo nad 0, na Primorskem okoli 10 stopinj.
-6°C | 12°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 12°C
torek, 24.01.2017
-4°C | 8°C
sreda, 25.01.2017
0°C | 6°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 8°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-6°C
12°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

KAŠev malonogometni turnir trojk


ŠPORT

| |
21.07.2016      13:08
A A

KAŠev malonogometni turnir trojk


V zadnjih letih smo bili žal priča sušnemu obdobju KAŠevih športnih dogodkov, saj so z izjemo smučarskih odprav skoraj vsi organizirani turnirji odpadali, razlog pa je tičal v premajhnem številu prijavljenih udeležencev. Po mnogih neuspešnih poskusih okrepitve športa je letos KAŠeva rekreacija, ki od oktobra do aprila vsako soboto poteka v mali dvorani na Policah, ponovno nazaj zaživela, kar morda pomeni bolj optimistično napoved športnim dogodkom. Zaradi velike priljubljenosti futsala na Ajdovskem smo množici malonogometnih turnirjev letos dodali še KAŠev malonogometni turnir trojk.


Foto: Matic Slemič
Foto: Matic Slemič
Deli:

V soboto, 16. julija, se je v Palah, pod vodstvom Erika Ipavca, v organizaciji Kluba ajdovskih študentov odvijal malonogometni turnir trojk. Na turnir se je prijavilo 8 ekip, ki so bile razdeljene v dve igralni skupini. Žreb je v skupino A postavil ekipe PARADIŽNIK ROBI, TOPOVI, ZAVIRALCI in ekipo SOCCEROSS, v skupini B pa so se pomerili PORCO PIEDE, PODNANOS, TOFFIES in D'URATA.

Vreme je tokrat omogočilo dobre pogoje za igranje in tekme so se lahko odvijale brez prekinitev. V vsaki skupini je bilo odigranih po šest tekem, boji za najboljšega v skupini pa so bili v obeh zelo izenačeni. V skupini A so bili z dvema zmagama najboljši igralci ekipe PARADIŽNIK ROBI, drugo mesto, ki je še prineslo napredovanje, pa so z enakim številom točk zasedli TOPOVI. Prvo mesto v skupini B so si z dvema zmagama in remijem priigrali fantje iz ekipe PORCO PIEDE, s prav tako 7 točkami je na drugem mestu pristala ekipa PODNANOS.

Prvo polfinalno tekmo sta odigrali ekipi PARADIŽNIK ROBI in PODNANOS. Boj je bil oster in tekma se je končala z izenačenim izidom 1 : 1. Prvo finalno ekipo je tako določila natančnost v penalih. Z rezultatom 5 : 4 je bila boljša ekipa PARADIŽNIK ROBI. Drugo polfinale,  med ekipama TOPOVI in PORCO PIEDE, se je končalo z rezultatom 0 : 1 v korist ekipi PORCO PIEDE. Ekipa je do zmage prišla na krilih prve violine Roberta Sluge in se tako v finalu pridružila nogometašem ekipe PARADIŽNIK ROBI.

Tretje mesto na turnirju so določile 6-metrovke. V strelih na gol je bila boljša ekipa PODNANOS, ki je ekipo TOPOVI premagala s 4 : 3 in se zasluženo veselila stopničk na turnirju.
Po petih urah napetih bojev se je na igrišču začelo finalno dejanje turnirja. Rezultat 2 : 0 je po napeti igri zmago prinesel ekipi PORCO PIEDE, ki je tokrat proti PARADIŽNIK ROBI ohranila nedotaknjeno mrežo. Končno drugo mesto na KAŠevem malonogometnem turnirju trojk je pripadlo fantom ekipe PARADIŽNIK ROBI.

Podeljeni so bili tudi pokali in nagrade za najboljše posameznike. Naj strelec je postal nogometaš PODNANOSA Mitja Trošt, nagrada za naj igralca pa je šla v roke Klemnu Slugi iz PORCO PIEDE.

Vsem ekipam se zahvaljujemo za sodelovanje in borbo, najboljšim na igrišču pa iskreno čestitamo.

Andreja Petrovčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 180
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.
28.01.2017 | Družabni dogodki
Koncert skupine: Ottone Pesante (ITA)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.